bugün

yalan söylüyordur, kimse bu devirde kimseyi özlemez ve istemez*
açıktır, samimidir. laf ebeliğini sevmez.
Beni ne mühendisler ne doktorlar istedi oşt köpek diyerek uzaklaştırılması gereken insandır.
Tabii karşı taraf bunu naz yapıyor zilli olarak algılar ama olsun o bir sonraki level.
görsel

zamanında abd ordusuna asker toplarken kullanılan ifade.
hoff az önce bittim.
haftaya gelirim.
Allah'ın emri peygamberin kavli faslını görmeden inanılmaması gereken söz.
Allah'ın emri peygamberin kavli faslını görmeden inanılmaması gereken söz.
ablacım sen evli değil misin. seni kim istiyor ? kocan duysa üzülmez mi bu muhabbetleri. girme bu işlere.
hemcinsinizse durum farklı, aman ha !..
zamanında çok kullandığım bir laftı.
hemde genelde ilk buluşmalarda.
sistem hep aynıydı.
önce buluşulunur,
bir sinemaya gidilir,
sonra güzel bir yerde akşam yemeğine,
oradanda kaliteli bir gece kulübüne.
zaten o saate kadar 10 kere anlarsın o gece nasıl bitecek.
ve en sondada dans ederken iyice yaklaşıp kulağına kısık bir sesle "seni istiyorum"
hiç şaşmaz bu taktik ve devamlı doğru çalışır kime, nerede, ne zaman, nasıl söyleyeceğini bilirsen.
gençler, kadınlarda insan sonuçta. onlarında aynı sizin gibi cinsel ihtiyaçları var. önrmli olan onlara doğru kişi olduğunuzu hissettirebilmeniz.

evlenince bıraktık tabii o işleri ama eminimki iddia olsa, bugün bile çalışır bu taktik.
Dürüst bir kişiliktir. Ama doğru kişi değildir.
- seni istiyorum !!!!
+ görsel
Söyleyeceği anı biliyorsa ve yalan söylemiyorsa muhteşem bir insandır.
Özledim be bu cümleyi duymayı.
Böyle bir cümle ile kandırılmış birisi olarak ne diyeceğimi bilemiyorum. Umarım gerçekten bu cümleyi benimseyip söylenecek günler insanoğlu bu evrende olduğu sürece olur.
Çocukça bir söylem...
Bebekler dünyaya geldikleri andan itibaren anneye bağımlı oldukları için istek ve ihtiyaçlarının kaynağı annedir.
Anne fiziksel ve duygusal ihtiyaçlara uygun yanıtlarla çocuğu besler.
Taki çocuk 6 7 yaşına kadar....
7 yaş sonrası çocuk bazı isteklerine kendi ulaşır artık istemez.
Fakat helikopter ebeveynler çocuğa istekleriyle ilgili yanıtlarda abartılı şekilde herşeyi temin etmeye devam ederlerse çocuk da istemeye devam eder.
Oyuncak ister biraz daha büyür büyük şeyler ister.
ister de ister. istekler nesne ve oyuncaklar dan canlı şeyler istemeye doğrudur. ( cansız şeylerden ötesi istekler gelir)
Geldiği nokta ise ; "seni istiyorumdur" .
Seni istiyor olması hiç normal değil sen bir nesne ve oyuncak değilsindir fakat seni isteyen seni elde edebileceği bir nesne ya da oyuncak olarak görüyordur.
Ne diyem, mahmut mu diyem.
çok yavan.

oysa ki sıcak bir parfüm kokusu eşliğinde saçlarından kavrayıp eyleme dökmek evcilleşmemiş vahşi istekler ve bir takım gelişmeler.
Vardı, Kıymetini bilemedik sözlük...
Süreci yönetemedik...
Seni gerek kalben gerekse de bedenen arzulayan ve bunu dile getirebilen insan çok değerlidir. Varsa kaybetmeyin, değerini bilin lütfen.

Siyasi görüşünü sevmediğim fakat bazı eserleri gerçekten güzel olan Mustafa Ceceli ile örneklendirmek istiyorum.

https://youtu.be/r9WKmnqPeRw
görsel

sam amcadır. seni amerikan ordusuna asker yapmak için istiyordur.
Hadi kardeş hadi böyle ucuz söylemleri başka yerde söyle. Biz kapalıyız boş sözlere denilmesi gereken insandır.
Ayrıca çok sığ seni istiyorum nedir? Mal mıyım da beni benden istiyorsun? Vizyonsuz, varoş.