bugün

insanı sinir eden kızdır. Ben senin kıçındaki donun rengini soruyor muyum? hayır... O zaman sen benim manevi rengimi merak edip neden soruyorsun?

sinirli bir ses tonuyla verilen cevap "belki müslüman değilim sana ne?" olmuştur.

ek:sana ne amk? giderim-gitmem kılarım kılmam... bildiğin iş arkadaşı. ofis fantezisi mi var amk anlamadım ki?

sen dizlerinin üstünde etek giyip beyaz gömleğin altına siyah sutyen takınca bir şey yok ben cuma ya gitmeyince auuuu!!

müslüman uyuma!
yollu da olabilir.

hani herkes gidiyo sen gitmiyosan sevişebilirz belki mmm diye de devamını getirebilir. açık olun ve ona küçük süprizler yapın.
sadece bir soru sormuş kızdır.
"bugün günlerden cumartesi ama" diye cevap verilesi kızdır.
-kızım namaz kılıyo muymuş

+cumaya gidiyomuş annecim

diyebilmek için.
çok ilginç kızdır. güzel kardeşim belki ben sadece cumaları kılmıyorum darulharbi yaşıyoruz diye düşünüyorum, belki ben gök tanrıya inanıyorum ya ateistsem ya da sadece gitmediysem ve daha nicelerinden sana ne!
-işin ne ?
+her cuma cumaya gidiyorum.
-tamda aradığım erkek tipi haydi evlenelim.
çok mübârek kızdır.
Fazla uzerine gelinen kizdir kanimca. Bence o da en asil duygunun insanidir. *
gayet normal bir kızdır.
kliseye gidip günahlarını çıkardın mı? diyen kızla pek bir farkı olmayan kızdır aynı zamanda.
herkes ilgisini çekeni sorabilir. birisi çıkar sen haftada kaç kez 31 çekiyorsun der, bir diğeri de hacca beraber gidelim mi der.
size ne amk.
Dindar kizdir. Sakirtte olabilir. Belkide masum bir soru sormustur. Kucuklugunden bu yana babasini cumaya giderken gormussede sorabilir. Ortamdaki dindar erkek yogunlugundan dolayi sormus olabilir. Ogle yemegini seninle yemek istiyor olabilir(hemen fantezi kurmayin. Arkadas olarakta yemek yenilebilecegi gibi bir gercekte var.) dumdu mal olabilir. Vesaire vesaire. Ozetle;

(bkz: sanane der gecersin)
zamanla imalı imalı "Sen içki içiyor musun?" diye de soracak olan kızceğizdir. Uzak durulasıdır.
işgüzardır, eyyamcıdır, hüllecidir, entrikacıdır, dangalaktır, üzerine elzem değildir. a deyyus cuma farz da diğer beş vakit ne o zaman. 6 gün yemediğin nane kalmasın cumaya koşarak git allahtan af dilemek hikaye maksat çevreye günah çıkarmak.
cuma günleri aldattığı erkekle buluşmak için zaman yaratmak amaçlı soran kızdır.
* *
kötü bir niyeti olmayan kızdır. erkeği düşünmüştür. ama günümüzde aşağılamak, dışlamak için de kullanılabilen bir cümledir.
iyi niyetle söylendiği sürece başımızın üstünde yeri vardır. aksi halde sana ne la.
kendisi namazını kıldığı için ve seninde kılmanı istediği için soruyordur yani bizim için terslemeye gerek yoktur bence.
- sen cumaya gitmiyor musun?
- hayır
- allah çarpar bak.
- çarpmış zaten. yarım saattir doymak bilmedin. kesin 50 tl den fazla gelecek hesap.
- asdfghhjjkk
"cumaya gitmeyen erkekler bacımızdır" felsefesiyle; bir takım şeyleri öğrenip, ona göre davranmaya çalışacak kızdır.*
belki biraz güvenilir biri olup olmadığını öğrenmek için soran kızdır. ama namaz kılmakla güvenilir biri olunmadığını idrak edememiştir. maalesef toplumumuzda böyle bir algı yerleşmiştir namaz kılıyorsa Allah korkusu vardır. her türlü boku yiyipte namaz kılan o kadar insan vardırki.
aynı soruyu az önce satış direktörüne soran kızdır. satış direktörü de "evet gidiyorum" cevabını vermiştir.

ileride kendini mesih sanan biriyle evlenmesi muhtemel dişidir. allahım sen koru beni bu tip insanlardan. amen!
sorana göre değişir. soran kişi sevgilinse ve ''cumaya gitsene lan pezevenk, cumaları bari kıl'' şeklindeyse, üstüne bal dökülmek suretiyle bir güzel yenilir.

ek olarak cuma namazı her kadın ve erkeğe farz değildir. cuma namazının vücubunun şartları nelerdir diye aratırsanız gerekli cevabı bulabilirsiniz. hayırlı cumalar.

edit: cuma namazı zaten kadına farz değildir.
Cuma günleri kalabalık oluyor ben cumartesi gidiyorum diye 4. sınıf bi espri yapabileceğim hatundur ... zira onun seviyesine yakın bi espridir diye düşünüyorum.
şuan bodrum'da evli olmadığı sevgilisi ile tatilde olan kızdır. Ailesi bildiğiniz cemaatçidir... Onlara iş toplantısına gidiyorum diye yalan söylemiş iştende ailemle tatile gidiyorum diye izin almış sevgilisi ile bodrum sahillerinde zinaya gitmiştir.

iş bu entry hiçbir ironi içermemektedir. birebir şuan yaşanandır.
erkeğe sorduğu belli olan kızdır.
benimdir nedense hep yok gitmiyorum diyorlar. nesil nereye gidiyor.