bugün

Dünyalar güzelidir.
Gece gündüz kıldığı namaz yüzüne nur vermiştir.
Oruçlu ağzı cennet kokusudur. Anamızdır.
binali'yi tebrik ederim. kendisi hakkındaki ön yargılarım yıkıldı. şimdi kabul edelim ki binali'nin yarısının yarısı makam bizde olsa bu karıyla mümkün değil dolaşmayız. o kadar para mevki makama rağmen bu karıyı boşamayan adam, adamın hasıdır. o adamdan zarar gelmez. gözü dışarılarda değil demek ki... dış görünüşe değil iç görünüşe önem veriyor demek ki... maaşallah. allah bozmasın.
iğrençsiniz. Neredeyse 60 yaşındaki bir kadından nasıl bir güzellik bekliyorsunuz acaba? Ayrıca güzel olmak zorunda mı amk güzelliği kocasını ilgilendirir sizi değil. ileride eleştirilecek bir şey yaparsa bu kadın o zaman eleştirirsiniz. Eminim bu kadın burda dalga geçen ergenlerin ninesi yaşındadır. Dönün de bir ninenize bakın amk ajda pekkan'a mı benziyor yoksa pamuk prenses'teki cadıya mı.
Gunahimi malum partiden daha cok severim. Ama bu yapilan ayiptir ve yanlistir. Tartisilmasi gereken sey forst leydimizin dis görünüşü degildir.
Bu fotoyu biri açıklasın bana. Beynim yandı resmen. Kim kimin karısı, kim kimin kocası?

görsel
uzayli kiyafeti giyen hayrunnisa gül favorimdi.
ondan sonra siyasilerin esleri arenasinda beklentim epey düsmüstü zaten ama bu kadarini kaldiramayacagim sanirim.

ayrica first lady emine erdogan arkadaslar. türk kadinini son derece iyi temsil eden güzellik abidemiz varken lütfen bu tarz hanimlara first lady demeyelim, ayip oluyor emine hanima.
Sabahtan beri ayni geyik.

Ben dinsizim, sosyal demokratim. Hayatimda bi kere olsun akpye ya da birakin onlari liberallere bile oy vermedim.

Ama kardesim bu yaptiginiza sovmek icin bunlarin kafasinda olmaya gerek yok.

O halde zihniyetinizi sikeyim.

Nedir ya tiple, gorunusle dalga gecmek. Bakin bunlari basimiza getiren de sizin bu fasistliginiz, aklinizca krizlere girdiginiz mide bulantilariniz oldu.

Hepsini gectim xin karisi diye baslik acmak ne lan.

Toptan, hep bir elden ebesini siktiniz ulkenin. Sanki bir tek sizin ulkeniz amk.
aslında bu kadar çirkin değildir. bunlar hep paralelin oyunları. first lady'miz üzerinde utanmadan fotoşop yapıyorlar. yoksa first lady'miz ancelina culi gibi kadındır.
evet ülke türkler olarak bizim, zoruna giden varsa bir yandan sözlükte yazarken bir yandan göz yaşlarını silmek zorunda kalacaktır. yakışmıyorsa, yakışmıyordur illa birilerinin gönlü olsun diye insanlar yalan söyleyecek değil. binali abiniz de bugün eşek gibi gazi mustafa kemali anmak zorunda kaldı.
eşinden ayrı yemeklere katılır olur biter, burada olduğu gibi
http://img6.mynet.com.tr/...binali-yildirim-yemek.jpg
Karısı değil eşidir.
Amk Öküzleri.
Toplumda on planda olan kişidir. Eleştirilmesi normaldir.
çirkin olabilir ama sonuçta kendisi doğmadan önce bu tipi seçmedi. sizin kendi tipinizi , ırkınızı , göz renginizi vs seçemediğiniz gibi. ayrıca dalga geçenlerin çoğu bu kadının mevkisinde yada oraya yakın bir yerlerde olmayı hayal bile etmemiştir.

yani dalga geçmeniz bu kadını üzer belki ama unutur bir kaç hafta sonra alışır ama siz hep adiliğinizle kalacaksınız.
kendisinin ülkemizi güzellik yarışmasında temsil etme gibi bir durumu olmadığına göre burada ve özellikle ekşi sözlük denilen umumhane mahsullerinden müteşekkil medya organında hakkında yapılan yorumlarla insanların karakterini ortaya çıkarmıştır.

bir kadının güzelliği ile ilgili yorum yapan zeka ve karakter özürlüler burada kendi analarının fotoğraflarını da paylaşırlarsa biz de genetik olarak ne derece seçkin kimseler olduklarını görme fırsatı yakalarız.
Ayiptir. Bu kadar konusulmasi ayiptir.
Bize sözlükte faşizmin ne boyuta tırmandığını göstermiştir. insanları renk, cins, şekil, inanç bakımından alaya almak nedir ya Allah aşkına?? Hem de cinsiyetçi bir söylemle! tamam binali yıldırım'ı, siyasetini, hükümetini vesaire eleştirelim lâkin şu yapılan hakikatten terbiyesizlik!
Binali' nin tipiyle dalga geçelim ama bu kadıncağızın ne suçu var? Kendisi hakkında en ufak bilgimiz olmamasına rağmen önyargıyla hareket ediyoruz. Yanlış yapıyoruz sözlük.
insanları fiziksel özellikleriyle yargılamak yanlıştır. ne yapsın ben başbakan oldum deyip boşasın mı ?
normal bir hanımdır. biz de isterdik mihriban aliyeva gibi bir first lady ama milli irade bunu gerektiriyor. bari aliyeva'nın birkaç resmini koyayım terapi niyetine;

http://www.mehriban-aliye...7855464712759_900x620.jpg

http://vestnikkavkaza.net...e26d0ae4ff21db5c6237b.jpg

https://s-media-cache-ak0...242a55dba90b61c750ca6.jpg
hakkında bu kadar entry girilince öldü sandım valla ne yalan söyleyeyim, meğer mevzu görüntüselmiş. bu sözlük bitmiş lan, inci sözlük olmuş, göt olmuş bu insanlar.

erzincanlıdır kendisi, erzincan'a giderseniz sokakta göreceğiniz teyzelerin yarıdan fazlasına benzemektedir. işinde gücünde bir insandır muhtemelen, nereden geldiğini bilir, hakkında henüz yüz kızartıcı bir şey okumadım, yazık.

bu da bir anı olsun, geçenlerde okumuştum: Erzincanlılar dayanışma gecesi tarzı bir şeyde Binali Yıldırım konuşmasını "arkadaşlar eşim konuşmamın uzadığını, kısa kesmemi söyledi. Bakan olmak bir şey değil bakanın da bakanı var" diyerek kesmiştir.
Görüntüsü nedeniyle sözlük ahalisinin kendisiyle dalga geçtiği kadın.söylenecek pek bir şey yok üzdün be sözlük.
Bence tatliş bir teyze. Hani ögrenci dostu komşu teyzeler gibi.

(bkz: alın yavrum kokmuştur)
insanların yazdıklarını gördükçe, insanlığımdan utandım. Bir insanın görüşünü ya da görünüşünü beğenmeyebilirsiniz, bunda bir sorun yok fakat kimseyi aşağılayamazsınız. Sol görüşe en büyük zararı veren sizin gibileri, insan demeye dilim varmıyor. Siradan bir türk kadınını sırf binali yıldırım'ın karısı diye aşağılayacaksanız, sizi adam yerine koyup bu kadar yazı yazdığım için bana da yazıklar olsun.
Binaliyle çok yakışıyorlar bence.
Camların ya.
Bu kadar düşük iktidara bu kadar düşük muhalefet. Farklı değilsiniz.
gayet sevimli bir teyze nur yüzlü gülüşünde samimiyet var binali başkanım gibi naif içten bir havası var . tabi anneleri anneanneleri kuş yuvası görünümlü fönleriyle , dudak gaga gibi kıpkırmızı yedi yirmidört dolaşanlara garip gelmesine şaşırmadım . sizin ciğerinizi biliriz ya asıl hor görmeseniz üzülürdük lan .

not: mod uyuma eşi diye düzelt bari şu başlığı .iyice saygısızlığı ele aldılar.