bugün

seni unutmadım kardeşim.
G e r i z e k a l i ve u k a l a .
Hipi tuncay'a yenilmiş ezik. Evet.
Survivor'a katılacak reis.

Tuncay da başındaki bitleri temizler artık.
survivor 2016 yarışmacısı semih öztürk.

lan bu acun işini biliyor hakkaten.

buralar şenlenir.
semih senturktur o.

semih ozturk olsa duramazsin.
survivor ı bi bu adam bi de yılmaz morgül için özel olarak izlicem lan. şimdi kimse entellik yapmasın bu iki insanın doğal yaşamdaki hareketlerini kim merak etmiyor bi diyin bana asdasdasd.
2. bir turabi çamkıran vak'ası. saygılar.
survivor 2016 ya katıldığı kesinleşen büyük adam. bunu daha önce burada söylemiştik.
http://www.uludagsozluk.com/e/30398171/

herneyse.

karakteri gereği takımın ve adanın lokomotifi olmasına kesin gözüyle baktığım , insanları domine etmede zorluk çekmeyen , zeki ve çarpıcı duruşuyla gönüllüler takımının en büyük şampiyonluk adayı. hali hazırdaki hayran kitlesiyle zaten ünlü konumunda.

orada tuncay gibi zayıf rakipler yok , bunu unutmadan yarışırsa birinci olabilir.

hayırlı ve uğurlu olsun big bad boy.
ütopya'daki mide bulandırıcı finalden sonra herhangi bir acun medya yapımında yer almamalıydı.

o kısım bir tarafa ekranda tekrar görmek güzel olacak semih'i. hele de survivor yarışmacısı olarak. kitlesi daha da genişleyecektir.
Sene olmuş 2016, hala acur programları izleyenleri acı bir şekilde göz önüne sermiş kişi. Kim olduğuna dair en ufak bir fikrim yok.

Şimdi eksiler acuroğlanlar.
Bu çocuğu sevebilen birinin ciddi anlamda çocukluğuna falan inmek lazım.
Survivor'a katılacağı için sevindiğimiz adam.
Her ne kadar kötü olsa da bu adamı izlemek çok zevkli.
Akıllı bir adam.
Hakkı yenen bir adam.ütopyanın birincisi o olmalıydı bence.Bu arada survivora katılıyormuş.
Mutlaka kız arkadaşı da katılsın.semih onun kucağına yatıp pipisiyle oynar artık. Bir survivor yarışmacısı.
Bir ara Ütopya'da yarışıyordu, finale kalıp kazanamamıştı. Tuhaf bir karakterdir, burada ne yaşatacağını merak ediyoruz.
Ekranların beyin cerrahı.
yarışmayı eğlenerek kolayca kazanacak büyük kral kobra. bu süreçte biraz da beyi ameliyatı yapıcak.

o değil de biraz kas yapsaydın reyiz. neyse..
Desteklemediğim ve kazanmasını hiç istemediğim halde son haftaya kadar adada kalmasını istediğim yarışmacı. Hem eğlence olur, hem de son haftalarda kaybetmesi ayrı mutluluk yaşatır, aynı ütopya'yı kaybetmesi gibi *
abı sınır edıcı bı tıp degılmı ben pek hoslanmıyorum , ama dogruyu soylemek gerekırse acayıp derecede akıllı bı ınsan.
reyizi üzdünüz orospu çocukları.
2016 survivor'da son haftaya kadar bulok oyla destekleyip, son haftada bu desteği kan düşmanına yönelteceğim profesyonel yarışmacı.

bunu ütopya'da tuncuk saflarına geçerek yapmış ve birkaç ay boyunca hayattan aldığım doyumu max seviyeye çıkarmıştım...
kendisini ütopyadan beri izler, ailecek beğeniriz. açıkçası survivorda izbandut gibi adamların arasında görünce acun yine ütopyada yaptığı gibi semihle eğlenmek için yarışmaya almıştır diye düşünmüştüm. çünkü baktığında diğerlerine göre daha çelimsiz ve kafası daha çok çalışan birisi olarak tanıdık kendisini. ancak bugün survivor ın ilk performanslarında oldukça şaşırttı ve hatta arkadaşları tarafından en iyi oyuncu seçilip en sonki oyunda yarıştırtıldı. serkan da ağzı açık öyle izledi oturduğu yerden. ütopyada gıcık oluyordum, çok hoşuma gitti.
tüm bu izlediklerimizden sonra ütopyada omzu ağrıdı survivorda nasıl yarışacak diye yazmış olan arkadaşlara bu entrylerini editlemelerini öneriyorum.
bu arada zeka seviyesi muhabbeti yapan nükleer bilimci arkadaşlara baştan söyleyeyim böyle programlar izlemenin ve birilerine daha çok sempati duyup diğerine gıcık olmanın, haklarında buralara yazmanın zekayla, akılla alakası yoktur. neyle alakalı olduğunu görmek için biraz sosyal psikoloji okuyup alturizm ve kişilerarası çekicilik kavramlarını anlamanız yeterlidir. her zeka seviyesindeki insan bu kavramlara ait süreçlerden geçebilir.
Reyiz biraz ficud kassaydin AMK adada murat abinle meyve suyu mu icicem sandın naptin aq. Çok akıllı kurnaz adam ama dusman sevindirmemek için biraz barfiks ya da kol mol çalışmalıydı.
Yine de bu halinle ellerine verirsin reyiz. Yaradan sormicak mi reyiz niye bu kadar kurnazsin diye.
Tipini hakikatten gibmek istediğim salak ve kendi çıkarı için kendini satabilecek bir insan pardon insan dedim her neyse işte.