bugün

operasyona başlamış büyük usta.

bilezik gibi geçiriyor.
Maldır. Seveni daha maldır.
8 kat Salakları, gizemle birleşip birbirine vurdurcak beyin cerrahı.
olmasa izlenmez, yanımda olsa döverim.
Az önce eli ile büzzük hareketi yapmıştır. Serkay ve efecan a üÇlü olarak potaya girelim demiştir.
Dünkü yarışmada topu geriye düşünce kendi takımından bir allahın kulu bile kendisine top geriye düştü demedi, kendisi malak malak bakındıktan sonra gizem mi ne o uyardı da geri dönüp bulabildi, tabi yattara da o sırada uçtu gitti. HDP'ye oy veren türklerin RTE nefreti gibi bir ortam yaratmış adam, nasıl biri uyuzsa artık.

Neredeyse süper yarışmacı denmiş ama ben bir numarasını göremedim. Gönüllüler o kadar kötü ki onların içinde oyuna birazcık daha konsantre olabilen bir tip sadece.
serkaç ve efeçitlembik korkak değillerse karşıma çıksınlar dedi. korkaklarsa aralarından birini yollayacaklar kıbrısa sekiz kişi gitmek istiyorlarken birilerini satacaklar dedi. iki türlü de boka battılar demek istedi. durduk yere adamları titretti ahahah.

oy potansiyeli çok yüksek. genel oylamada birinci olacak ve oyu ifşa olacağı için potadan düşecek haliyle. artık sekizli mal tayfası düşünsün.
kurnazlık ve çakallık zeki insanlara yakışır, bu adam da zeki bir adam.

güçlü bir rakip olduğunu düşünerek herkes adaya gelirken bu adama bilenmiş belli ki.

adaya ayak basar basmaz 8'i bir olup tek başına bıraktılar adamı vebalı gibi.

mazlumun, yalnızın ve zeki insanın yanında olmak elzemdir.

bence asıl mallık popülist bir ibne gibi diğer salakları desteklemektir.
Bir çok konu da haklı olabilir ama üslubunu rahatsız edici şekilde kullanmayı seviyor. Hafızasını ve zekasını ada içinde kullanırsa alır gider konsey onun işi zaten.
Survivor'da bu hafta eleme adayıdır. halk oylamasında birinci olarak kafa kafaya tokuşturma işlemini gerçekleştirecektir.
5 para etmez herifin tekidir.
Ayda yılda bir oyun alıp artistlik yapmaktan başka bildiği birşey yok.
Türk halkı en çok böyle tiplere oy verir. Arkasında destek var. O yüzden sms'lerde çok oy alıyor.
Benim için dokunulmazlık önemli değil sadece yemek oyunlarına bakarım diyor.
Fanlarının hepsi ergen boş beleş tiplerdir. Yoksa kim napsın bunu.
Gönüllülerin tamamı 5 para etmez.
turkiyenin anatomisidir. baskalarinin basarisizliklarini, yoksunluklarini kendine motto edinmis surekli ordan calisan insanimsi.. gunluk hayatta da bol bol bulursunuz boyle iblisleri..
umursamaz halleri ile beni güldürmüş insandır.
kendisini malum ütopyada tanıdım okuldan eve döndüğümde bizimkiler sırf bu adamı izliyorlardı hiç bir iş yapmayıp ki ütopyanın formatı belli herkesi teker teker yolladı noyan,gamze,pınar,inci,özlem,serkan,abidin,türkan kimisi geri döndü bu adama bilendiler yine yolladı survivorda da aynı şekildeymiş izlemiyorum şaşırmadım en azından birleşmeye kadar gitmez bu adam oy potansiyeli var ağzı iyi laf yapıyor ve zaten ütopyadan da tembihli izlettiriyordur da yemeyip içmeyip plan yapıyordur.
Adamdır.
Adamlık seviyesi dominiğe fazla gelen büyük usta. Heykeli tez vakitte dikilmeli ki adadaki adam artıkları birazcık adam gormeli.
Bu zamana kadar çıldırmış olmaması bile kendisinin ne kadar mükemmel olduğunu kanıtlar nitelikte.

Adam bir yıl boyunca ütopyada itin kopuğun cahilin çirkefin içinde kaldı. Binbir haksızlığa iğrençliğe maruz kaldığı yetmezmiş gibi bir de hakkı yenildi. Dayak yedi. Elediği insanlar geri getirildi. Bir sürü iğrenç oyunlar oynandı. Ama o herkese karşı dimdik durdu.

ütopyadan kısa bir süre sonra survivora geldi. Fakat o da ne. Burdakiler ütopyadakilerden daha cahil aq. Örnek verecek olursak.
Semih: kronolojik bir sıra var damla.
Damla: bana felsefe yapma
Semih:?¿?

Sığırcık sürüsünü bile sığır olarak anlayan kör cahiller semih'e burada kız var terbiyeli ol diye atar yapıYolar. Ama her fırsatta semih'e küfür ediyolar. Semih'in yemeğini yere atıp köpek muamelesi gösteriyolar. bu ne yaman çelişki. Oyun kaybettiklerinde bile semih onu seçti o yüzden kaybettik.(semih seçtiği kişiyi yenmiş)

Neyse bugün birinci olarak serkaç'ı, efecik'i, çirkef nihal'i ve yandaşlarını çıldırtacak reis. Beter olun.
bugün büyük olasılıkla sms birincisi olacak ve kafa tokuşturma işlemini gerçekleştirecek.
Birinci olursa orgazm olurum heralde.
Bi insanın bütün hücreleri adam olabilir mi?

Ulan , adam ya...
bir de şiir okuyor pezemenk. *

seviyorum lan bu milleti, hiç şaşırtmıyorlar insanı. kimi seçecekleri, neye oy verecekleri ayan beyan ortada, hiç sekmez.

şimdi kafa tokuşturma zamanı, hadi bakalım.
REYiZ THUG LiFE SERiSiNE BAŞLADI BiRiNCi OLDU , SEKiZ KiŞiYi AYNI ANDA MORARTMA ÖZELLiĞi iLE BOY GÖSTERiYOR , ŞiiR OKUYOR , ADAMLIĞI ADETA iSRAF EDiYOR , ADAMLIK PAÇALARINDAN AKIYOR... ULAN ADAM BE.. ADAM YA. ADAM KERE ADAM.
ÇOK GÜZEL SiNiR BOZUYOR , ÇOK DA GÜZEL LAF SOKUYOR , REYiZiN OLDUĞU ORTAMDA BAŞKA HERHANGi BiR CANLIYI DESTEKLEYEN APTALDIR NET.
gençler ve ehtiyar arkadaşlar.

kabul edelim ki bu adam türk reality show tarihinin en iyi yarışmacısıdır.

adam adeta bu tarz formatlar için yaratılmış.

günlük hayatta dönüp selam verilecek bir adam değildir eyvallah ama bu yarışmaları da eğlenmek için izliyoruz.

ne yapayım ben süt kuzusu, mıy mıy geri zekalıları?

sağımda solumda her gün yüzlercesini görüyorum zaten.

oo piti piti yapması da ayrıca efso bir harekettir.

çekemeyen anten taksın.
Yine kendine yakışanı yapmış reis.

Gerçekten bu adam dışında birini destekleyen salaktır. Semih bu semih Herkes akıllı olacak.
Hastasıyız.
güncel Önemli Başlıklar