bugün

kendisi kronik bel ağrısından muzdarip olsa gerek. insanda 65 kilo taşşak olunca böyle ağrılar olabiliyor.
KENDiSiNi Bi BUÇUK YILDIR iZLiYORSAM VE AZ ÇOK TANIYORSAM ADAYA DÖNDÜĞÜNDE AYLiiiN DiYE BAĞIRIP AA AYLiN YOK YAA ŞAKASI YAPACAKTIR HAHAHAHA.
hayatımda bu kadar kılçık, içten pazarlıklı, seviyesiz ve sinsi birini görmemiştim. bu lavuk birinci olamaz umarım.
Ülkenin oy vermede ne kadar başarısız olduğunu bir de survivorda gösteren patavatsız.
Halka nasıl oynayacağını iyi biliyor nitekim yazıları okuduğumda bunda başarılı olduğu da ortada. Belki semihi ütopya ile tanımasaydım bunda ondan taraf olabilirdim bir ihtimal ama ütopyadaki hallerini de biliyorum. Adam zafere giden yolda herkesi basamak olarak kullanıyor çaktırmadan. Gizem ile de işi bitince şutlayacaktır büyük ihtimalle.
Bir garip adam.

Böyle saygısız, uyumsuz, problemli bir adamın düzgün fanı olamaz.

Sürekli bir kışkırtma, ortalık karıştırma, lakap takma troll müsün nesin amk?
zeki falan değil. bildiğin ruh hastası.
Bugün konseyde bir ameliyat yapmış şahıs. zekiliğin yanında zekası daha düşük insanlarla aynı dili konuşabilmesi de süperdir ki bazıları bunu bile anlayamaz * .

nitekim finale çıkacağını düşündüğüm yarışmacı * . destekcisiyiz...

yalnız bugün konseyde o sekizi nasıl mort oldu lan ahaahahahaha.
bugün çok fena çalışıyorum kaç saattir kendisini övemedim anca boşluk buldum...

evet türk televizyon tarihinin adamlıkta en kompedan şovmeni , milli ve manevi değerleri gurbet ellerde akıl ve karakter yoksunu bir avuç zorbaya öğretmek için canhıraş uğraşan bir başöğretmen , kendisine yapılan bütün haksızlıklara karşı dimdik duran , kartallar yalnız uçar sözündeki kartal , kılıç kınından çıkmadıkça it sürüsü dağılmazmış cümlesindeki kılıç...

bütün kromozomlarından adamlık saçılan büyük insAN.

YOLUN AÇIK OLACAK.

KiMSE SENi YIKAMAYACAK , TENEZZÜL EDEN TÜRKiYE GiDiŞ BiLETiNi ALACAK.
33. derece manipülatör. türk halkının zaaflarını çok iyi çözmüş nabız şerbetçisi. karşısında da bir avuç iq ortalaması sıfırın altında insan topluluğu bulunca haliyle veriyor küsküyü. fakat kafası az buçuk çalışan insanların arasında eriyip gitmeye mahkum bir karakter, çünkü cinliğini kamufle etme becerisi zayıf. geleceğin mustafa sarıgül'ü.
şizofrenik manipülatör. hayranları da genelde ezik, dünyaya hayrı dokunmayan kişiler.
politikacı bir kişiliği olduğu kullandığı "millet" lafından anlaşılmaktadır. allah milletini versin, bu yaşta bu zekâ!
Kafayı beyin ameliyatıyla bozmuş olan yarışmacı. Sevmem kendisini.
Gönüllüler adası o kadar itici tiplerle dolu ki bu itici tip bile insana samimi geliyor.
yardıma muhtac olup dilenciye sadaka vermeyen garip insanımız bu safsalak için sms atıyor. hadi bunu geçtim bi yarışma için sms e para verilir mi lan .
tipini siktiğim.

ütopyada elemanın biri dövmüştü bunu o tokatı atan ne güzel komutandır.
survivor'da recep ivedik karakterinin survivorda'ki batılı ve biraz daha kibar yönünü oynayan kişi. son konseyde o piti piti karamela sepeti tekerlemesini sayarak seçim yapması yarmıştır. yarışma zaten goygoy eğlenerek tadını çıkarıyor adam eleştirmenin manası yok ki.
gerçek bir troll.
elemede ismi o piti piti yaparak seçmesiyle kalbimi trollükte fethetti.
buradan saygılar.
troll filan ama sempatik adam. inşallah survivor'u alır.
acun un ünlülerden istediği kişileri ikna edememesi sonucu yarışmayı izletecek kalibrede bir adam aramış ve bunun sonucu alınmış büyük usta. çünkü başlarda başka isimlerin adı geçiyordu , ütopya serkan olaya dahil olunca da ütopya izleyicisini de çekmek için semih alınmış diyorlar.
gerçekten üst düzey hitabeti ve soğukkanlı yapısı var. haklı olsun haksız olsun konuşmayı istediği yöne çekip karşısındakini nakavt ediyor. karşısında da ahlaksız apartman çocukları olunca işi çok kolay oluyor.

kötü , beceriksiz ve karaktersiz insanları madara ederek terbiye eden sıradışı ve tutkulu bir fenomen.

kendisini sevmeyen onu anlayacak kalibreye gelememiştir.

acun ütopyadaki gibi oyuna müdahele etmezse asla elenmeyecektir.
tabi acun bu , top benim oynatmıyorum diyen veledin , atari ısındı ya ben oyunu bitirince kapatlım artık diyen çocuğun büyümüş hali.
survivor 2016 finalinde avatar atakana karşı kaybedecek olan survivor yarışmacısı. mutlak final favorisi.
instagram daki lost.secret sayfasına göre(sayfa hep dogrulari yazıyor tüm dedikleri tuttu) adada dayak yemiş bu hafta.
tam olarak detaylara ulaşılamamış ama efecan dövdü deniliyor.
acun daha bir şey yapmamış olayla ilgili.
bu arada katıldığı iki programda da dayak yemeyi başardığı için semihi kutlarım.türkiye tarihinde ilki başardı bu olayla.
saygılar.
sağcıdır. gerek kişiliği gerek sempatikliği olsun survivor un 1 numarasıdır.

ek: sen şampiyon olacaksın!
fazlaca kameralara oynuyor.. güldüren tarafları var.. yine de çok gıcık olamıyorum.. şov adamı.
gerzek suserler tarafından halk kahramanı ilan edilmiş bir adet ölü balık.
güncel Önemli Başlıklar