1. 1.
    Ahlaksız videolar çekiyor ve bütün bunları çekerken de adeta bilime bir katkı yapıyormuş gibi davranıyor. kemalistler sağolsun insanlar artık ahlaksız olmayı açılıp saçılmayı ilim-bilim zannediyor. Ha bir de içki içmek daha kafanız ayık değil millete bilimden bahsediyorsunuz. Sabahtan akşama barda kızlarla takıl sonra "millet uzaya çıkıyo biz napıyoz" diye saçmalıklar zırvala alayı kolpacı bunların.
    1 ... kafamuzayda
  2. 2.
    izmirde yaşan bir gava’tül velet. insanlara, youtube mecrasında tıklanma kazanabilmek uğruna aptal aptal sorular soran, her videosuda gavatlık yapıp beğendiği kızların numarasını almaya çalışan, hayattaki tek gayesinin insanların ne zaman seviştiğini öğrenmek olan ve kız düşürebilmek uğruna ibnelik yapan boş bir insan kendisi.

Kendi ailesinin de bu kadar yıkık vizyonsuz ve boş bir oğlu oldukları için üzüldüklerini düşünüyorum, oksijen israfı kendisi çünkü.
    3 ... orbital frame
  3. 3.
    suriyeli gençler aynı tarz video çekince idam isteriz diyenlerin "çok sempatik yeaa" dedikleri youtube elemanı.
    3 ... gelenek karsiti sekuler hero 2
  4. 4.
    izmirli ve ahlak dışı videolar çeken bir youtuber. izmirli olunca şaşırmıyor insan.
    ... bakkal hasan
  5. 5.
    sempatik buldugum youtuber.
    2 ... celtic girl
  6. 6.
    gönül rahatligiyla block videos from this channel e tikladigim youtuber. arkadas sana ne milletin özel hayatindan, cinsel hayatindan. birak da bazi seyler ele ayaga düsmesin. sevmedigim youtuber.

ayrica soru sorduklarindan bazisi görüntü vermek istemiyor. sesinden taninmiyor dimi zaten. cok akillica.
    1 -1 ... serenadd
  7. 7.
    amın oğlu eskiden çok sikik videolar üretirdi yok ilk ne zaman sikiştiniz yok en ilginç nerde sikiştiniz yok best kankimin amında torpil patlattım sikko sikko içerikleri vardı view kasmak için. şimdi biraz daha toparlamış görülüyor, daha düzgün en azından belli bi ahlak seviyesinin üzerinde içerik oluşturuyor. örneğin son videosu gibi. bu tarz işler yaparsa iyi gider devamı ama yine am göt üzerinden prim kascak içerikler oluşturcam kafasına dönerse ben de sövmeye devam ederim. ha izlemiyor muyum, keyifle ama söverim.
    -1 ... kiminanir v4 ultimate package