bugün

Yaklanmak ithami agir ve anlamsiz. Cay icerken yakalanmak yok su iceeken yakalanmak tezi kafar sacma. Adamin cani ister icer kime ne? Sisenin ucu mi dokunuyor birine? Cok garip...
tabi içecek tudor'u yolladı adam.
Normaldir. izin mi alacak kocaman adam.

Özgürlük var.
o kim aq?
galatasaray kaptanının aslan sütü içerken gazeteciler tarafından görüntülenmesidir.

captain obvious.
altı üstü sıradan bir içki içme eylemidir, ne yakalanması? sanki gizli gizli içki içiliyor bu ülkede.
Fanatik gazetesinin saçmalamasıdır. Henüz izinli yerlerde rakı içmek yasak değil çok şükür, yakalanmak ne ya. Hem de.çok fena.
yakalanmış gibi değilde

arkadaşlar vs ile gidilen bir mekanda rakı içiyor gibi görünüyor.

9 yaşında çocukla, müftü efendisinin önün de nikah kıyarken mi

yakalanması gerekiyordu.
aferin iyi yapmıştır.
fenerbahçeliyim.
iyi de futbolcu bu. futbolcu adamın alkol, sigara, karı, kız, hülasa i kelam; gece hayatından uzak durması, kendine bakması lazım.
itoğluite bak yav.

not. ölümüne cim bom.
Bir insan esrar çekerken yakalanır, eroin enjekte ederken yakalanır, ne bileyim zina ederken, hırsızlık yaparken hatta 31 çekerken yakalanır ama rakı içerken yakalandı nedir arkadaş..?
`sofular haram demişler bu aşkın şarabına,
ben doldurur ben içerim, günah benim kime ne`

güzel bir şarkıdır (bkz: haydar haydar).
yarasın koç denir buna. daha da birşey demem.
Fanatik denen paçavra yazıyorsa yalandır.
Yakalanması nedir lan?
Sanırsın tecavüz ederken yakalanmış. insanların alkolüne hayatına karıştığınız ses çıkardığınız kadar tecavüzlere çocuk gelinlere hırsızlıklara ses çıkardınız mı?
Yukarda birisi profosyonel sporcu alkol kullanır mi demiş. O arkadaşı da lebron jamesin instagram profiline bakmaya davet ediyorum.
Yarasın kaptan.
görsel
sanırım ilk fotoğrafı çekip sosyal medyaya pompalayan bu bjkli;
https://twitter.com/OrcunAbdullah

tepkiler üzerine hesabını da korumaya almış.
Yarasın tosunuma.
Malum şahsın '' hiç kimsenin yaşam tarzına karışmadık '' sözlerini akıllara getirmiştir.

Not : Yobazlıktan nefret ediyorum.
ne yakalanması be rakı içmekte özgür, kendisi özgür bir birey, istediğini yapabilir.
ayıp değil, asıl ayıp olan o resmi sosyal medyada paylaşmak.

kim paylaşmış? hangi ibine?
selçuk inan hırsızlık, yolsuzluk yapsa ya da kalkıp çocuk taciz etse sesi çıkmayacak adamlar gelmiş "ımı spırcı ıdım ılkıl ıçmız" diye iki yüzlülük sergileyebiliyorlar.

ne güzel ülke lan!
önce çıkıp adam gibi topunu oynasın, sonra isterse gin, konyak içsin kimin umurunda ? hem top oynamıyor, salıyor kendini, hem de mekana gidip rakı içiyor oh ne güzel. taraftarla dalga geçiyor.
En ufak bir meseleyi dahi konuşurken nasıl ideolojik saplantılar içerisine girdiğimizin resmi oldu bu durum. Halbuki tartışılması gereken bu durumun Selçuk’un performansına ne derece etki ettiği olmalıydı? Sadece bizde değil Batı’da da sporcuların alkol tüketmesine iyi bakılmaz. Yasaktır demiyorum, yapılmıyor da demiyorum ama iyi sporcunun alkolden sigaradan uzak durması gerekir.
Birçok örnek sporcu hayat hikayesini anlatırken spor yaşamı boyunca alkolden ve sigaradan uzak durduğunu özellikle vurgular.
Kaldı ki böylesine haberler ilk defa yapılmıyor. Hem Türkiye’de hem diğer ülkelerde de bu görüntü haber değeri taşır. Bu insanlar sporcu oldukları için milyonlar kazanıyorlar, adı Selçuk olduğu için değil.

Daha önce de kaç futbolcu sigara içerken yakalanmış, fotoğraflar boy boy yayınlanmıştı medyada.
Her defasında ilk defa oluyormuş gibi ya da sadece bizde oluyormus gibi davranmasak.
Alkolün en önemli etkileri dikkatsizlik, güçsüzlük, zayıflık gibi şeyler. Adam hem içiyor hem sporunu da en üst düzeyde yapıyor diyebileceğimiz çok adam olduğunu biliyorum. Ama bizimkiler o kadar profesyonel değil maalesef. Selçuk’un uzun süredir sahadaki etkisizliği, en ufak darbede kendini bırakması, sürekli melankolik halleri, yüzündeki bitkinlik hiç de iyi sinyaller vermiyor. Belki bunun sebebi başka şeylerdir, bilemiyorum ama en azından böyle bir görüntü vermemeliydi diye düşünüyorum.
yarasın nedir yaa, akolle sağlıklı temennide bulunmak nedir, kimden diliyorsun yaramasını, alkolü yasaklayandan mı..?
kime yaramış da ona yarayacak, zıkkımlanıyor işte, kendi sıkıntısı.