bugün

hoş gelmiş çıtır yazar, inşallah kızdır.
hoş gelmiş 9. nesil yazar. *
(bkz: ajdar/#15613393) normalde içinde küfür geçen entryleri hiç düşünmeden eksilerim ama buna verdim artıyı.
sanırım lisedeyken kinayenin anlatıldığı edebiyat dersini kaçırmıştır. sayısalcı da olabilir.
(bkz: 005 memati) bu şekilde bir ukte vererek liseli olduğunu kanıtlamış eleman. hey allahım...
sözlüğe renk katma ihtimali yüksek yazar.
(bkz: kürt palavraları/#16185263)

(bkz: amanos dağları/#16193280)

(bkz: kürdistan/#16186829)

(bkz: abdullah öcalan/#16192926)

buraya yazacaklarım ağır küfürler olabilirdi ancak küfür kötü bir şeymiş öyle diyorlar.
amanos dağları'nın temizlenmesini istediği ve bunu ancak atatürk'ün yapabileceğine inandığı için pkk sempatizanlarının başlığına üşüştüğü iyilik meleği.
bir öyle bir böyle yazar yazar. her kesime sallamakta şu saatlerde. (bkz: nur topu gibi bir troll ünüz oldu babası hanginiz) dedi hemşire ve koydu sözlüğe.
20.07.2012 tarihinde 00:14' de girdiği entry:

düzceli milliyetçi, türk bir ailenin atatürkçü, milliyetçi çocuğu olarak (neden kendimi tanıtma gereği duydum bilmiyorum, ama yapıyorum işte) tüm kalbimle desteklediğim ama hayata geçmesinin imkansız olduğu masum istek.

aynı tarihte 00:50 de girdiği entry:

kendisi kurtuluş savaşı'ndaki muharebelere fiilen katılmamış, kurşun atmamış, düşman askeri öldürmemiş olup işin bütün kaymağını yemiştir, bir anda ilgi odağı olmuştur. ee orada canını veren askerler?

çelişkilerle dolu provokatör yazar.

tekrar söylüyorum, bu ülkeyi bö-le-me-ye-cek-si-niz!!!
kendisinin atatürkçü olmasından, atatürk'ü hiçbir zaman eleştirmeyeceği sonucunu çıkaran einsteinlarla uğraşmaya hiç niyeti olmayan dokuzuncu nesil hudubat deposu.
(#16256560)
çok barınamazsın buralarda kardeş.
kolla götü.
(#16256560) atatürk'ü eleştirmeyi abartıp hakarete varan entryler giren 9. nesil ergen.

herhangi bir türk adı ve soyadını hak etmeyen çakma türk.
ağır troll'dür kendisi.

atatürkçü'yüm der durur. Atatürkçü adamsan kendini sürekli atatürkçü oalrak göstermene lüzum yok. yazdıklarınla zaten insanlarda belli bir izlenim bırakırsın yani ben atatürkçü'yüm demenin bir anlamı yok.

Çok bariz atatürk düşmanı bir trollsün. net.
tam 2. bir qurmi u qurmullah vakası diyecektim ki, ermeni-kürt kırması çıktı.

Tanım:9. Nesil nokta nokta.
ihtilal öncesi moskof köpekleriyle, kızıl teröristlerle, sovyet uşaklarıyla, bu halkı bölmeye çalışanlarla mücadele eden; vatanı, devleti uğruna elindeki her şeyi (büyük oğlu da dahil) feda eden eli öpülesi bir babanın TÜRK oğlu TÜRK evladıdır. hakkında kafa bulandırmak kimsenin haddine değildir.
kürdistan başlığına şunları yazmış:

--spoiler--
sınırları sivas, maraş ve antep'e kadar uzanan çok dağlık (ütülesek bir ülke daha çıkar *), ermenistan, iran, nahcivan, türkiye ve suriye'ye komşu, sıcak insanların yaşadığı orta büyüklükte ülke. özellikle ülkenin güneyinde (urfa, mardin, antep) yemekler çok güzeldir. (parmaklara dikkat * )
--spoiler--

ülkemiz topraklarını hayalindeki bir yere dönüştürüp adına kürdistan demesi bir yana, urfa-mardin-antep civarlarında yemek yerken parmaklanması acı bir hatıra bırakmış yazarda sanırız. (bkz: ortam kötü kolla götü)
(#15894640)
(#16275326)

(#15916379)
(#16275235)

amacını da alıp buradan gitmelidir.
yazarlara provakatör yaftası yapıştıran ama kendi yazılarını analiz edersek provakatör olduğuna neredeyse şüphe bırakmayacak çelişkiler yumağı yazarı, pardon çaylağı.
(#16399593) Çöl sıcakları başına kötü vurmuş yazar. Halüni...halüsa...halusu...halüsinasyonlar görüyor.*

Edit:(#16399771)ben demiştim.
benim hakkımda ağır ve ipe sapa gelmez iftiralarda bulunan sözlük üyesi. yazılarını ben okumuyorum ama avukatım ilgi ile okuyacak.
bir entrysinde abdullah öcalan'ın politikacı olduğu belirtmiş silik yazar. keşke politikal anlamda ne yaptığını da açıklasaydı da aydınlansaydık mınıha.