1. 1.
    hoş gelmiş çıtır yazar, inşallah kızdır.
    1 ... search and rescue
  2. 2.
    hoş gelmiş 9. nesil yazar. *
    -1 ... nurman
  3. 3.
    (bkz: ajdar/#15613393) normalde içinde küfür geçen entryleri hiç düşünmeden eksilerim ama buna verdim artıyı.
    1 ... ssm67
  4. 4.
    sanırım lisedeyken kinayenin anlatıldığı edebiyat dersini kaçırmıştır. sayısalcı da olabilir.
    ... reallist
  5. 5.
    (bkz: 005 memati) bu şekilde bir ukte vererek liseli olduğunu kanıtlamış eleman. hey allahım...
    ... cok gulen mutsuz adam
  6. 6.
    sözlüğe renk katma ihtimali yüksek yazar.
    ... 571 1071 1453 1881 1905 1923
  7. 7.
    (bkz: kürt palavraları/#16185263)

(bkz: amanos dağları/#16193280)

(bkz: kürdistan/#16186829)

(bkz: abdullah öcalan/#16192926)

buraya yazacaklarım ağır küfürler olabilirdi ancak küfür kötü bir şeymiş öyle diyorlar.
    2 -2 ... kurtcebe noyan
  8. 8.
    amanos dağları'nın temizlenmesini istediği ve bunu ancak atatürk'ün yapabileceğine inandığı için pkk sempatizanlarının başlığına üşüştüğü iyilik meleği.
    -1 ... selowest
  9. 9.
    bir öyle bir böyle yazar yazar. her kesime sallamakta şu saatlerde. (bkz: nur topu gibi bir troll ünüz oldu babası hanginiz) dedi hemşire ve koydu sözlüğe.
    ... erkenotenhoroz
  10. 10.
    20.07.2012 tarihinde 00:14' de girdiği entry:

düzceli milliyetçi, türk bir ailenin atatürkçü, milliyetçi çocuğu olarak (neden kendimi tanıtma gereği duydum bilmiyorum, ama yapıyorum işte) tüm kalbimle desteklediğim ama hayata geçmesinin imkansız olduğu masum istek.

aynı tarihte 00:50 de girdiği entry:

kendisi kurtuluş savaşı'ndaki muharebelere fiilen katılmamış, kurşun atmamış, düşman askeri öldürmemiş olup işin bütün kaymağını yemiştir, bir anda ilgi odağı olmuştur. ee orada canını veren askerler?

çelişkilerle dolu provokatör yazar.

tekrar söylüyorum, bu ülkeyi bö-le-me-ye-cek-si-niz!!!
    4 ... sacmasapankonusmala