bugün

selena dizisinde tarafımdan olmasa da rtük kayıtlarıyla resmen kayda geçmiş durumdur. rtük kayıtları: "Selena'nın erkek arkadaşının eski nişanlısı, elinde bir şişe şarapla delikanlının evine gelerek onu tekrar kazanmak için bazı oyunlar yapmakta ancak Selena'nın sihirli güçlerini kullanmasıyla bu oyunlar boşa çıkmakta. Bir sonraki sahnede Selena ile erkek arkadaşı şarap içmekte ve Selena 'en azından şarap işe yaradı" ifadesini kullanmaktadır.

laf olsun diye "çocuk dizisi" statüsünde olan bu dizi, içerisine birkaç çocuk oyuncu serpiştirilmek itibariyle çocuk dizisi olarak anılıyor. çocuk dizilerinde aşk-meşk, çıkma, gezme-tozma, kız yüzünden çıkan kavgalara zaten iyice gözlerimizi aşina eden bu pis kanallar, utanmadan ve sıkılmadan çocuk dizisi diye bilinçsiz anne-babaların çocuklarını önüne oturttukları bu yapımları televizyonda gösterebiliyor. çocuk dizisinde çilingir sofrası kuran anne-babalar mı ararsınız, sevişen yeniyetmeler mi, içkileri yuvarlayan teenagerlar mı, hepsi gırla...

işte çağdaş tablomuz budur, gurur duyunuz, 10 yılda 15 milyon tane elinden şarap kadehi düşmeyecek genci yetiştirmek ülküsünde: durmak yok, yola devam...
dizi alkol reklamı yaparak doğruyu yapmaktadır; zira o dizi alkolsüz çekilmez, allah çocuk sahibi olanlara sabır versin demek istiyorum.

öyle lightsaber, laser pistol gibi star wars tan arak şeyleri de galonla vodka içsem yemem buradan sesleniyorum selena ya. ah o selin olmayacaktı ki ben seni...
rtük'ün son sansür bombalarından biridir.
dizideki tek sorunun alkol olduğunu sanan bünyenin yaptığı tespittir. *