bugün

yeni bir 6. nesil yazar.
edit: sözlük formatından başı ağrıyabilecek olan yazardır.
gece gece içine ibrahim sadri kaçmış yazardır.yinede iyi yazıyo allahsız.
bakire de değilmişsin adlı eseri ile aşık veysel'e selam çakmış günümüz yunus emresi.
neslin deden ceddin baban olan 6. nesil bir vatandaş. gece gece ibrahim sadri yutmakla kalmamış üstüne de şahin k izlemiştir korkarım ki. yoksa bakire de değilmişsin diye bi şey çıkmazdı herhalde.

(bkz: tutun lan kaçmasın)
garip başlık tarzı ile dikkat çeken yazar.
daha yazar degilim ben. o yüzden entryi uzun tutmalıyım ben. selamince gelince inceden ince.
(#6949398) tıp 1 öğrencisi olduğu belli olan yazar.
düttürü:veteriner 2.sınıfmış
bunun bir de çaylağı geliyor. (bkz: selaminccc) ilginç mi ne???
(bkz: atanı da al git/#7170003)
bu ne? iyice bokunu çıkardınız adımı nasıl geçirsem de ünlü olsam diye. neymiş tayyib'in söyleyeceği sözmüş. ulan kimse böyle bir cümleyi kurmaya cüret edemez bu ülkede ama sen ve senin gibi densizler daha da aşağılık bir şekle bürünüp prim yapmak için böyle bir cümleyi kurabiliyrosunuz.

yazıklar olsun sana!
format neyim tanımayan önüne geleni yazan yazar.
(bkz: #7303263)katıldıgım yazar.
şair uuserlardan şiirler isimli basligim yuz dort ve yuz besinci sayfalarinda bir suru siiri bulunan, muhtemelen elinden kalem dusmeyen yazar.*
EN BAŞTA KOLAY GELiYOR SEVMEK
EN BAŞTA HEVESLi DE OLUYORSUN BU iŞE
GÜZEL OLUYOR DOLAŞMAK SEVDiĞiNLE
BiR BAŞKA BERABER GÜLMEK HELE
AMA BiLMiYORSUN Ki
BiRGÜN AYRILACAKSIN
BiRGÜN HERŞEY BiTECEK
YA SEN GiDECEKSiN
YADA ÇOK GEÇMEDEN O SENi TERKEDECEK
EN BAŞTA KOLAY GELiYOR SEVMEK
DAHA DA ZORU SEVMEMEK
SADECE TAHMiN BU
SEVMEK BÖYLEYSE
YA SEVMEMEK YA SEViLEMEMEK
BiLMiYORUM HiÇ AMA
YA GERÇEKTEN ZOR OLSA GEREK
BiLDiĞiM TAHMiNSiZ GERÇEK
BAŞI KOLAYDA SONU ZOR OLAN SEVMEK.
şiir konusunda tematiğe bağladı resmen.
sözlükçe bir şeyler toplayıp kitap falan mı bastırsak?
bu gece şiir ishali olmuştur. kuru sanat tüketmesini öneriyorum.
şair uuserlardan şiirler kısmında sayfa 104 den 111 e kadar şiirlerinin 10 da birini koymuş uludağ sözlük yazarıdır.
okumayı sökmüş yazamaya uğraşan arkadaştır. başlık sıçmaktan iyi birşey yaptığı kesindir.
seksisizm akımı başlatmakla çirkin kızlara hak tanıyan günümüz düşünürü olmuşmuş.
şiirlerinde ağdalı bir dil kullanan ve ağda yapmayan seksisiz kızlardan hoşlanan yazar.
medar-ı iftarımız ayrıca ögrettigi seksisiz olmak kelimesi için teşekkür ederim kendisine.
#7450510 bugün seksisiz lafıyla küçük çaplı bir gülme krizi yaşatmış yazardır.
siyah ırktan insanlarla içli dışlı olmasını dilediğim yazar, belki sıcak bir ilişki fikirlerinin değişmesine yardımcı olabilir.

edit: alt metin arayanlar sözüm size, ne kadar kötüsünüz yahu*
ilginç tahlilleri olan ama türkçesi çok bozuk yazar.
(#7241594) önce bu yazıyı okuyalım. daha sonra;
(#7575736)
(#7450834) şu rezillikleri okuyalım, evet arkadaş pek müslüman gördüğünüz gibi, sen böyle şeyler yazarsan adam ateist olur zaten merak etme.
güncel Önemli Başlıklar