1. 1.
    kadınların kabusu
    1 ... morfin
  2. 2.
    kadınların mini etek giymesini engelleyen,bacaklardaki portakallardır.
    1 ... asiti kaçmış kola
  3. 3.
    bol su ve açık hava da yürüyüşle üstesinden gelinebilecek kadın kabusu.
    1 ... siberr
  4. 4.
    kadınların şeklini bozan ve adamı "ıyyyy bu ne laynnnn!" durumuna sokan sağlık sorunu.
    1 -2 ... akrep
  5. 5.
    beslenme şeklinden, genetik yapıdan vs kaynaklanabilen şekil bozukluğu. su tüketiminin fazlalaştırılması,ada çayı, banyodan çıkarken sorunlu bölgelere soğuk su tutulması tavsiye edilebilir.
    3 ... lumpiya
  6. 6.
    erkeklerin kadınlardan daha çok ilgilendikleri portakal kubuuu görünümündeki şey. hayır kardeşim bu kadar olmaz ki ne zaman kahve ya da kola içecek olsam tepeme dikilip konusuyolar selülit yapar da içme de bilmem ne diye. yaparsa yapsın size mi yapıyo bana yapıyo benim için belki kahve içmek selülitlere sahip olmaktan daha önemli size ne yani size neeeee.**
    4 -3 ... 2_sleepy
  7. 7.
    Selülit, hormonal ve dolaşım bozukluğundan kaynaklanan bir genel dengesizliğin sonucudur ki, bunun sonuçlarından biri de suyun local olarak konnektif dokuda (cildin metabolizma alışverişlerinin yapıldığı canlı tabakası) toplanmasıdır. Bu su tutma olayı üst derinin hemen altında bulunan konnektif doku iplikçiklerinin yavaş yavaş balıkçı ağı gibi yuvarlak birikintiler meydana getirmesi ve aynı zamanda bu ilmekler arasında sayısız yağ birikintilerini tutması ile oluşur. Fonksionel olmayan bu birikintiler çoğu kez ıstırap veren hareketsiz madde durumundadırlar.
    2 ... juansebastianveron
  8. 8.
    (bkz: portakal kabuğu görünümü)
    ... koko
  9. 9.
    bikinili kadınların bütün albenisini bozan kötümü kötü görüntü.jenniferin selülitleri olsa kalcalarının hicbir esprisi olmazdı.
    3 -2 ... karpuzkabugu
  10. 10.
    günde on beş fincan kahve içmemin sebebı olarak bunyemde barındırdığım, kurtulmak için çok uğrastığım ve sonra pes ettiğim, ben pes ettikten sonra yavas yavas ortadan kaybolan sey...
    3 ... agafya