bugün

bireye, bir an için her şeyi unutturup, hayattan zevk almasına neden olan bu eylemin, insan ömrüne pozitif katkı yaptığı gerçeğidir. stresten uzaklaşan birey daha uzun yaşar, bilirsiniz.
(bkz: ömürsün)
Ntv muhabiri hondurastan bildirdi.
(bkz: işte bunlar hep seks)
tıbben öyle bir gerçek yoktur. hemen de gazla gelirsiniz. maksat seks başlığı olsun.
(bkz: hugh hefner)
http://www.youtube.com/watch?v=KwPf0wPvhDo

jason statham'ın bir filminde gerçekleşen olay. olmaz demeyin olum allah göstermesin bazen ulu orta sevişmek gerekir, bakalım o zaman ne bok yiycez.
sözlükte başlık açmaya vakit bile olmayacak, ülke de tutucu zaten. geberip gideriz maazallah...

video nun özeti şu, ccc jason reyiz ccc'e bi ilaç falan içirmişler herhal. adrenalin salgılamadı mı vücut, adam geberecek gibi oluyor. ya elektrik yüklemesi yapacak vücuda yada adrenalin sağlayan bir takım aktiviteler. böyle bişe işte. aslında film de başka aksiyon sahneleri de var ama bize lazım olan bu bölümüydü.
doğruluğu %100 olan gerçekliktir.

250 yaşında biri olarak söylüyorum. inanın haala 26-27 falan gösteriyorum yani, sevişin.
kalp atışını hızlandırması ve kanda daha fazla oksijenlenme sağlaması bakımından doğru olabilecek önermedir. salgılanan serotonin hormunuda cabası.
doğal seleksiyonun en baba örneği gibi geliyor bana.
o yatağa girdiğiniz hatununa göre değişir. kimisi vardır ömür uzatmaz ömür törpüsü olur. genelleme yanlıştır. kimi siktiğiniz önemlidir.
söz konusu olan ilişkinin ömrü ise uzattığı %100'dür.
demek ki çok yaşamayacağım.
ömrü uzatıyor mu bilmiyorum ama en sağlam sporlardan biridir. çok etkili kalori yakar.