bugün

seksi olduğu hatırlatıldığında onu kazanamayacağın aksine kaybedeceğin kızdır...

edit: başlık benim değildir. (bkz: kaderin böylesine yazıklar olsun)
kendine güveni olmayan ve yeterince aynaya bakmayan kızdır. poposu kalkmayan kızdır. denilenlerin aksine bu kıza seksi olduğunu söyleyen ilk erkek siz iseniz, sizle beraber olmama şansı yoktur.
zekaya önem veren kızdır.
amerikan filmi klişelerindendir. baştan gözlüklü ve rüküş görünürler. sonra birileri gazı verir; gözlük atılır, süslenilir-püslenilir ve esas oğlan tavlanır. *
ileride karşınıza nefesinizi kesecek şekilde çıkacak olan kızdır ki başıma geldi 17 yaşındayken bana asılan bi kız arkadaşımı tipsiz olduğu için sepetlemiştim ama 22 yaşına geldiğinde karşıma çıktı ve 3 ay peşinden koşturmak suretiyle ağzıma s...çtı.
(bkz: aptal)
(bkz: seksi olduğunu zanneden kız) vs (bkz: seksi olduğunu bilen kız).
ışığı kapattığında herkesin aynı olduğunu ileri süren kızdır. sabahlar olmasın dileğiyle öptüm kb bye.
olmayan kızdır, eger bi sekilde seksiyse yolda yürürken kendisine bakılma sekli, mal erkeklerin abuk subuk iltifatları gibi göt kaldırma yöntemleriyle bu hanımkızımız kesinlikle kendisinin seksi olduğunun farkında olacaktır.
saf slav kızlarının genelidir. hatta onlara seksi olduklarını belirtirsen, kıpkırmızı olurlar.
(bkz: tecahülüarif) yapıyodur.
ne yani, o eteği bilmeden mi giyiyordu? *
(bkz: amlarına koyayım ben onların çok ayıp ediyorlar)
Bilmeyen yoktur, bilmiyormuş gibi davranan vardır.
bilmiyorsa kızı daha bir tatlı, daha bir sevimli yapar...
özgüveni eksik yavruceğimiz. *
genellikle zamanında bana aşık ve deliler gibi koşturmuş ama benim güzel değil diye yüz vermediğim kızdır. daha sonra biranda evrim geçirip serpilir. hep öyle olur zaten kızın yanına sokulmaya çalıştığında götüne tekmeyi yersin.
daha seksidir.
kendisini seksi hissetirecek bir erkekle henüz tanışmamış olan kızdır.*
işte gerçek seksi kız odur.
nefes almıyordur.
en seksi kızdır. doğaldır bi kere. seksi olmak için hiçbir çaba göstermez. erkekler etrafında pervanedir, sebebini anlamaz. durumu anladığında herkesten uzaklaşır bu kız.

yalnızdır genelde.
what makes you beautiful un ilham kaynağıdır.
seksi olduğunu bilen seksi kızdan daha iyidir.
bir de seksi olduğu halde bununla böbürlenmeyen ve aşırı alçak gönüllü kızlar vardır. diğer kızlar bunları sevmez.
gönlü seks yapmak istemeyen kızdır. zaten bilimsel olarak da bir kişi gönlüyle seks yapamaz, mantıken soyut bir kavramla sevişemeyiz. ama ben sevişmek istesem aşkla sevişirdim ve aşkı kendime aşık ederdim, böylelikle seksi olduğunu bilmeyen kız ve kızlar da aşka daha çok inanır, aşkı tavlamak için seksi olurlardı.