bugün

hem sevgili olup hem seks yapmama saçmalığında bulunmaktır. malmısınız? seviyorsan sevişirsin bu kadar basit 15 yaşının üstündeki herkes için geçerlidir bu durum. seni seviyorum demeyi sevgili olmak mı sanıyorsunuz. hem aşık olup hem seks yapmamak bu nasıl bir saçmalıktır anlamak mümkün değil. zekasında problem olanların dahil olduğu durum.
meme çatalı görünce bile erekte olan erkeklere sahip toplum için normaldir bu savunma.
insan sevdiğini sker mi sorunsalını benimsemiş kişidir.
seviyosan sikmek istersin zaten. istemiyosan sevgini hatta cinsel tercihini sorgula.
"sevgililer evlenmeden seks yapmamalı" dersem ahlak bekçisi, yobaz falan olurum ama "sevgililer seks yapmalı" dersem modern olurum. * milletin am bekçiliği size mi kaldı, inancı öyledir evlenene kadar sevişmez sana mı sorcaklar amk ?
Sırf sevgili olduğumuz için mi sevişiriz sorusunu akıllara getiren söylemdir.
her sevgili sikisir ama her sikisen sevgili midir?
(bkz: seks yapıp sevgili olmadığını bilmek)
sevgililiği seks yapmaktan ibaret olduğunu sanan gerzek söylemi. cevap vermeyin, susar.
Aha tazelerin kafasını kariştirip ağzindaki peyniri alma tuzaklarindan biri. Kanmayin kizlar, sevgili olmak için sevişmek sarti koyanin kiçina tekmeyi vurun.
Dürüm ısmarlayıp ekmek arası yemek gibidir, yanlış yerlere kaçar.
seks güzeldir eyvallahta lise yıllarında sevgiliyle olmaması gereken faktördür. ya varya benim gibi lise yıllarının saflığını azda olsa özleyenlere saygılar çok özlüyorsa siktirsin gitsin pezevenk.
aklı fikri pompada olan, namusu içi boş bir kavram olarak değerlendirip herkesin kendisi gibi am hastası olmamasına inanamayan, yarrak kafalı kalitesiz insanların aptallık olarak değerlendirdiği durum.
erkek: sevgiliyiz madem sevişelim
kız: evlenmeden olmaz. madem sevgiliyiz evlenelim hadi
erkek: sevişmeden olmaz...
erkeğin iç sesi: sevişeyim de bir hele, benle seviştiğine göre başkası ile de sevişmişsindir sen, seni kendime eş yapmam der yırtarım aga.

sevgili olmak sevişmeyi gerektiriyor ama evliliği gerektirmiyor değil mi, kız milletinin alayı da salaktı zaten. madem o kadar sevgilisin evlen de sevişmen yasallaşsın. kızın da başını ağrıtma yok yerden. var mısın? yoksun tabii yoksun...
seks yapıp sevgili olduğunu sanmak kadar öcü değildir.
sevişmeyi beleşe getirmeye çalışan kişinin tespitidir vesselam.
''önce kız kardeşini ve sonra da savunduğun bu zorunluluğu tekrar düşün'' şeklinde düşündüren sanı eleştirisidir.
aslında "ateşli bağyan arıyorum" demek isteyen birey söylemi. lakin patavatsızlık etmek istemediğinden kızım sana söyledim gelinim sen anla yolunu tercih etmiştir. abazan düşüncenin ürünü bireylerce sarf edildiği bol bol görülmüştür. fazla takılmamak gerek.
ps: bağyan kişisi olmadığını tekrar belirtmemize gerek yoktur sanırım.
http://www.youtube.com/wa...8FYbNZA&feature=share
saçmalamayın lan tamam sevgilisin de seviş illa neden seks e geliyo konu alakası yoktur bana kalırsa evet doğru sevişmeyip bile "biz aşığız yeaa" diye gezinen tiplere bende sinir oluyorum da seks ayrı bi konu başlı başına, çünkü sen istesen bile karşındaki buna değer veriyosa ve istemiyosa yok sen bana aşık değilsin mantığı çıkıyo ortaya.
edit:özetle tercih meselesi.
seks, sevginin, aşkın fiiliyata dökülmesidir. elbette bunu, insan sevdiğini siker mi diye sorarsan, kısa bir şok olma durumundan sonra -e ee eeevettt- yanıtını alabilirsiniz. tabiiki böyle bir sert soru şeklinde sorulmaması gerekir.
Iki kisi arasindaki degerlere baglidir. Yapani da ayiplamamak gerek yapmayani da.
Sonucta herkesin kendi tercihidir bu.
burada işin içine taassup giriyor. Ya da en basitinden eskiden asosyalsen fiziksel temas çok hoşuna gitmiyor, elini tutarım bir de yanağından öperim en fazla diyorsun.
Bunda yanlış ya da eksik olan bir şey yok bence.
sanrı falan değildir. Her güzel kızla sevişirsin fakat öyle bir kız vardır ki onun suratına saatlerce bakabilirsin.

Yine de sevişmek iyidir.
sevişmek sevmekten gelir unutmamak lazım hiç bir zaman denmesi gereken çifttir. *
güncel Önemli Başlıklar