bugün

boynuzu yemenize sebebiyet verecektir. *

not:başlığı açan şahıs sırra kadem bastı.
Kızın boğasını öldürmeye sebep olur.

(bkz: başlık açarken boşalmak)

Başlık sahibi: (bkz: delarge)
"ördek bile duyduk da birader, boğa ne lan?" diye tepki verilesice başlık.
(bkz: boğaz)
(bkz: boğas köprüsü)
boğa teperse ciddi sıkıntı olur.
önce kızın boğasını sıkın sonra şeftaliyi soyun baş ucuna koyun. alın size taktik.

not: kızın koğasını sıkmak kolay, önemli olan kadıköy ün boğasını sıkmak.
(bkz: Kadıköy boğası)
Nazikçe ve aşkla yapıldığı takdirde gayet hoş olan durum.
19 yaş gençliğinin dilbilgisi dersinden bi bok anlamadığının kanıtıdır. arkadaş 19 yaşındaymış.
kızın neden boğası var ?
kızın adama uzundur ödemediği 5000tl borcu varsa ve boğası derken boğazdan bahsediliyorsa anlaşılabilir durumdur.
ispanyada normal karşılanan eylem. hatta yarışmaları bile oluyor.
Profesyonel matador olunmadığı taktirde Ölümle sonuçlanır.
Daha fazla heyecan yapar kadın böylelikle ve kasılması artar. Aynı sistem başını boşluğa atıp, daha zor nefes alırsa, yine buna benzer bir etki yapar. Sert olmak daha iyidir matığından yola çıkıp, sert bir şekil de yapınca daha güzel olacağıdır.
erkeğin donu kırmızıdır. tedbir almıştır.
Napıyosun be gerizekalı! gibi tepkiler alabilirsiniz. Keyfiniz kaçmasın, fazla şey etmeyin, nazik olun beyler.
seks anında boğanın orada ne işi varmış tam anlamadım hadi var onu neden sıkıyorsun seks yaptığın kişi dururken onu da anlamadım.

benim hatam, pardon.
izlediğiniz videolardaki hareketler profesyoneller tarafından gerçekleştirilmektedir. Lütfen evde denemeyiniz.
(bkz: Efendimissssssss)
THREESOME BAMBASKA BOYUT GETIMEKTIR. SONRA BOGA SENIN BIR YERINE BOYNUZU SOKAR, KIZ DIGER BOYNUZU YALAR SEN OOOO OOO .
(bkz: neden boğa anlatsana biraz)
(bkz: Otoerotik Asfiksi)

işte bunlar hep fiziksel haz.
her şeyi geçtim kızın boğa beslemesi çok garip.
abartılmaması gereken eylem. kızın canını çıkarmayın amk.