sekizinci nesil yazar. hoş gelmiş. evet.
dönerci olan kürt bir ablamız.

kürt kızı kürt'tür.
(bkz: #21584542)

altına imzamı atarım.
(#21584542)

altına eksimi basarım.

edit: arkadaşlar, fanatikliğe gerek yok. herkes aynı takımı tutmak zorunda değil, herkes aynı fikre katılmak zorunda değil. ben bu entryi sevmemeyi ve eksilemeyi seçiyorum, bu da en doğal hakkımdır. beğenmek de tercihtir beğenmemek de, kimse karışamaz.
(bkz: dünyanın en güzel kadınlarının olduğu ülke/#21644258)

kaliforniya'yı ülke sayan yazar.

her önüne geleni yazar yapmayın arkadaş.
ergen esprileri yapanları da almasınlar buraya o zaman.

http://www.uludagsozluk.com/e/21441131/
kafasına fettoş düşesice ağır bir nurcu.
açmış olduğu (bkz: seks anında kızın boğasını sıkmak) başlığının arkasında durmayan yazar.
insanların dikkatsizce yaptıkları küçük hatalarıyla dalga geçebilecek kadar karaktersiz kişilere dert olmuş yazardır.
sözlükte isim yapmaya çalışan vasat troll.
şahane film kritiği yapan yazardır.
dikkatle okuyoruz efendim.
gökhan gönüle beşiktaşlı diyen troll. olm sen çok içme sapıtıyon lan.
ergenlik sendromuna yakalanmış, diğer yazarlara entrylerinde laf sokarak popi olmaya çalışan yazar.
(#23163075) atarına bakılırsa dar omuzlu bir abimiz.
atarıyla,çükleri kadar beyinleri olanları kızdırmış yazar.
tanımadığım halde beni itici bulduğunu söyleyen yazarcık... ne diyelim abisi... *
18 yaşından büyük olmadığını düşündüğüm yazar. "vay amk" lı cümlelerinden belli.
bazı quaresma sporluları kolayca kudurtan yazar.
(#24143201)

garezi bana değilmiş. (#24143104)

bir film izleyip cahillikten kurtulmuş yazar.
bir film izleyip cahillikten kurtulmuş olduğumuzu sansaydık kullanıcı adımız sacred maniac olurdu gibi bir kamyon arkası yazısı yazan yazardır.
(#24143236)

kahretsin, gidip bi kaç film izleyim de ne dediğini anlayayım, iq'm yetmedi.
çoluk çocukla uğraşmak istemeyen yazardır.evlat sen git metallica dinleyip oh yea ben metalciyim triplerine gir,bırak benim sinema kültürümü.
imlası 10 üzerinden 11 olan yazar. yazdıklarını okudukça bilgi seviyem artıyor, senpai.