bugün

yedinci ve beşinci nesil ezik yazarların aptalca yüklendiği, bir şekilde parçası olduğum nesil.

dil bilgisi ve anlatım bozukluğu gibi konularda sekizinci nesilin bombardımana tutulması ise ayrı bir saçmalık.

sekizinci nesil gelmeden önce girilmiş entry'lerde bulunan anlatım bozukluğu ve dil bilgisi hatalarını görmek için rastgele' butonuna tıklamak yeterli oysa.

ayrıca en namlı trollzade'lerin yedinci nesil yazarlar içinden çıkmış olduklarını söylemeye hiç gerek yok. öptüm.
aralarında serpiştirme ergenuslar olsa da kaliteli yazarlarının varlığı da belli olan nesildir.
içinde olduğum yazarlar silsilesi. çakmayla filan da alakası yoktur. her nasıl bir sözlük açılıp da ilk üye olan yazarlar birinci nesil oluyorsa, devamında gelenler de zamanla nesillere bölünür bu kadar basit.

başka sözlüklerden de tecrübesi olanlar sekizinci nesil olabilir.*
üstün ırk olmak. *
(bkz: biri bana mı seslendi)
(bkz: acaib ül mahlukat)
çok yakında dokuzuncu nesilin gelmesiyle yavaş yavaş unutulacak olan yazarlardır. onlardan biriside benim. hüzünlü bir durum. *
birbirinden kötü yazan adamlarla dolu nesil. (bende dahil)
ayar şampiyonları var birde bunların arasında, ota boka ayar verdiğini sanıp orgazm oluyorlar klavye başında. kaliteli 3-5 yazar hariç gerisini at çöpe.

aklı firar ergenlerle dolu olduğunu yazmayı unutmuşum.
mensubu olduğum yazarlar grubudur ve diğer üyeleri gibi hiç bir nesil yazar da tarafımdan bilinmemektedir. Bu iş nesille ya da kıdemle yürümemektedir, eğer öyle olsaydı sözlük çinsel içerikle dolu entryler girmeyi marifet sayan, normal hayatta etmediği küfürleri etmek için internet camiasını kullanan olanca insanla da dolu olmazdı. Dil bilgisi ve bkz. işlerine gelince bkz. vermenin bir gereklilik olduğunu henüz farkedememiş yazar olabilir, ki bkz bir gereklilik midir? sorusunu da akla getirir. Ne öncekilerden iyi ne de kötüdür sadece nesili farklıdır, önceki başlıkları takiben yazar ve başlık açar. Kimisi popüler olmak için çabalar, kimisi sıkılır ve kaçar.
artık kıdemli olmuş yazardır. deneyimlerini isteyen dokuzuncu nesille paylaşabilir.
benimde içinde bulunduğum ve 9. nesilin gelmesi ile çömezlikten kurtulmuş olan nesildir. darısı (bkz: 9 nesil)yazarlara.
her ne kadar kötülense de iyidir, güzeldir, bendeniz de 8 lerdenim.
(bkz: kardeşlik türküsü)
--spoiler--
renksizgolge: -418 (paranoid android)

toplam entry: 2888
toplam başlık: 834
--spoiler--
(bkz: nesiller arası yaşanacak büyük kıyamet savaşı)
(bkz: sekizler örgütü)
8. nesil olmak da ayıp değil 9. nesil olmak da. Bütün iş Tahir ile Zühre olabilmekte. Yani yürekte bebişim yürekte...
sözlükteki ilk senesini bu sene doldurcak olan yazardır. artık sözlükle ilgili çoğu şeyi belkide her şeyi öğrenmiştir.
3 hafta sonra sözlükte 1.yılını dolduracak olan yazardır.
1 yıl 3 ay 11 gündür yazar olandır.
cok fikri olan ancak hepsini yazmaya cesaret gosteremeyen ve oncelikle agabeylerinden ablalarindan birseyler kapmaya calisan yazardir. yazarken iki kere dusunendir ayni zamanda. gibi gibidir... 9. nesli ayri sevendir.
9. nesil çaylak yazar olmamdan oturu ımrenerek baktıgım model yazardır. bır beden buyuktur. kıyafetlerını seneye gıymem kuvvetle muhtemeldır.
sözlüğe en güzel devri yaşatan sexy nesildir.
zirvedir onlar. üstün yaratılışlı hoş insanlardır.
dişisi ayrı güzeldir, erkeği ayrı yakışıklı.
entrylerinden öperim cümlesinin.
bu öyle bir nesildir ki böyle bir nesil daha görülmemiştir.
benden önceki nesildir. 9 um gururluyum.