bugün

entry'ler (123)

sigara içen küfür eden kahvehaneye giden kız

ayakta işeyen kızdır.

cehenneme giden ateistin ilk sözleri

muhtemelen "vaayy süper ya herkes burdaymış." ya da "oooh sıcacık amk." şeklinde olacak olan sözdür.

sevişirken yaşanmış komik olaylar

yatağın titanic gibi ortadan ikiye ayrılması. sonunda gülmekten sevişmeyi falan unutuyor insan. *

deniz ineği

deniz kızının varlığına inanılmasına yol açan deniz hayvanıdır.
http://tr.wikipedia.org/wiki/Deniz_k%C4%B1z%C4%B1 *

kendisiyle çelişen şarkılar

murat boz kalamam arkadaş (kalamam arkadaş git? kalamam arkadaş gidiyorum falan olmalıydı sanki.)

hatay ayakta

aldığım duyumlara göre, hatay halkı sokaklarda mustafa kemal'in askerleriyiz, savaşa hayır, türkiye ve suriye kardeştir sloganları attığı için polis halka saldırdı, mitinge daha fazla kişinin katılamaması için gaziantep, adana ve mersinden gelen araçlar şehre sokulmadı, bazı mahallelerde polis halkın evden çıkmasını engelledi. hastanelere gaz bombası atıldı. hatayda yaşayan arkadaşlarımın anlattığına göre balkondan ne oluyor diye baktıkları için armutlu mahallesinde oturan herkesin evine su sıkıp gaz bombası atmışlar. samandağda polis sokak sokak gezip havaya ateş etmiş göz dağı verme amaçlı. peki bu yapılanlar doğru mu? hatay halkı mustafa kemalin askerleriyiz diye slogan attıkları için joplanıp suratlarına biber gazı sıkılması evlerine panzerlerle su sıkılması doğru mu? en önemlisi medya kuruluşlarının bu olayı hiç olmamış farzetmeleri görmezden gelmeleri doğru mu? bence değil! twitter'da günün tt'si olmasının nedenide sanırım bu.

16 eylül 2012 akp polisi hatay da halka saldırıyor

Aldığım duyumlara göre, Hatay halkı sokaklarda mustafa kemal'in askerleriyiz, savaşa hayır, Türkiye ve Suriye kardeştir sloganları attığı için polis halka saldırdı, mitinge daha fazla kişinin katılamaması için Gaziantep, Adana ve Mersinden gelen araçlar şehre sokulmadı, bazı mahallelerde polis halkın evden çıkmasını engelledi. hastanelere gaz bombası atıldı. hatayda yaşayan arkadaşlarımın anlattığına göre balkondan ne oluyor diye baktıkları için armutlu mahallesinde oturan herkesin evine su sıkıp gaz bombası atmışlar. samandağda polis sokak sokak gezip havaya ateş etmiş göz dağı verme amaçlı. peki bu yapılanlar doğru mu? hatay halkı mustafa kemalin askerleriyiz diye slogan attıkları için joplanıp suratlarına biber gazı sıkılması evlerine panzerlerle su sıkılması doğru mu? en önemlisi medya kuruluşlarının bu olayı hiç olmamış farzetmeleri görmezden gelmeleri doğru mu? bence değil!

her daim romantik film izlemek isteyen sevgili

çok film izleyip hayatında o kadar romantik olabileceğini düşünen sevgilidir. hiçbir zaman istediği gibi bir sevgili olamazsınız ve her zaman bunu söyler durur. kısa süre içinde gerekli dille öyle bir dünya olmadığı hakkında ayrıntılı açıklama yapılması gereken sevgilidir.

çirkin ve fakir erkeklere tavsiyeler

banka soysunlar. çirkinlik para kadar çok etkilemiyor şimdi kalkıp hemen en yakın bankaya koşsunlar. ya da badem bıyık bıraksınlar kafadan zenginler.

sevgili istedi diye yapılan şeyler

eski sevgililerden bahsetmemek. * *

ygs ye gireceklere tavsiyeler

grip iseniz hiç boşuna sınava girmeyin, hadi yaptınız bir hata girdiniz sakın tam ortasında izin alıp burnunuzu temizlemeye falan gitmeyin konsantre falan kalmıyor ve en az 25-30 puan fark ediyor abartmıyorum. kötü bir durum, yaşadım oradan biliyorum. artık gripken vizelere bile girmiyorum, çok rahatım.

yeni evlenen insanlarda görülen ukalalık

günlerdir üstlerinde olan ilgiden kaynaklanır. bir süre sonra şımarmışlardır. başka biri evlenene kadar onların ukalalıkları devam eder. başka biri evlendiğinde ise ilgi odağı değişeceğinden eski hallerine döneceklerdir.

-Allah bir yastıkta kocatsın canım.
+sağ ol canım da 1 hafta sonra gelseydin..
-neden ne olduki?
+4 gün oldu evleneli ondan dedim!
-ilk günler rahatsız etmiyim dedim kocanla başbaşa olmak istersin diye hem bu işinde adabı var biliyorum yani.
+tamam da 4 gün oldu.
-tamam canım anladık biraz geç oldu yüzüme vurup durma.
+hayır diyorum ki al bunlar benim arabanın anahtarları 1 hafta sonra gelirsin daha 4 gün oldu!.
-haaaaaa sss.. tamam canım tamam pardon ya. hadi görüşürüz. *

en yakındaki kitabın adı

1 kadın 2 salak

kalbe iyi gelen şeyler

bir habere göre (bkz: platonik aşk)
http://www.haberturk.com/...tonik-ask-kalbe-iyi-gelir-

en yakındaki kitabın adı

dan brown-the da vinci code

kalbe iyi gelen şeyler

insanın kalbine yararlı olan şeylerdir. (bkz: gülmek)

anlamak için tekrar izlenmesi gereken filmler

(bkz: shutter island) türkçe meali: zindan adası.

bu intihara bile sürükler

böyle bir şey olsa herhalde intihar ederdim dediğiniz şeylerdir. (bkz: arabanın alındığı ilk gün kaza yapmak)

zekice sözler

duyulunca düşündüren ve söylendiği zaman vay be dedirten sözler topluluğu.

gidebildiğin kadar ileriye git, oraya varınca dahada ilerisini göreceksin.

bir yerde küçük insanların büyük gölgeleri oluşuyorsa, orada güneş batıyor demektir.

antakya

künefesi, hoşgörülü, medeni, insan ilişkilerine saygılı insanları, ters akan asi nehri ve dünyanın ışıklandırılan ilk caddesi (kurtuluş caddesi antakyada düzenlenen olimpiyatlar sırasında ışıklandırılmıştır, antakya'da olimpiyat niteliğindeki ilk festivalin mö 195 yılında daphneia'da (defne-bugünkü harbiye) yapıldığı söylenir.) ile meşhur ve yakında büyük ihtimalle dünya gastronomi şehri olacak olan güzel hatayın güzel ilçesi.
http://www.sondakika.com/...mi-sehri-antakya-3142395/
http://www.hatay.gov.tr/default_B1.aspx?content=1027