1. .
  insanların istedikleri partinin gelmemesi sonucu oluşabilecek durumdur.
  ... mta88
 2. .
  seçim için yapılan bir program, spiker soruyor yoldan geçen iki kadına;
  -oyunuz kime?
  -akapeee
  -neden peki akape?
  -bilmem iyileeer (ver teyze ver torunların amerikan askerlerine verirken görücem ben seni)

  oyunu kullandığı partiyi destekleme nedenini kikirdeşerek "bilmeeem iyileeer" olarak açıklayan bir toplumdan daha fazla birşey beklememek gerekir esasında. türk toplumu uzun çabaların sonucu ancak sabah programlarında neden göbek attığını ve seda sayan'ın nihat doğan'ı neden bıraktığı sorusunu çatır çatır cevaplayacak hale düşürülmüştür.

  üniversite kapılarında yarı aç yarı tok okuyan insanlarsa iş bulma değil "iş dilenme" konumunda bir yaşam mücadelesi içinde olduğundan sesleri çıkmamakta çıksada kimse dinlememektedir.

  asil kan mı? o da ne? mustafa kemal atatürk'ün bahsettiği insanlar bunlar olamaz.
  osmanlı torunu mu? o da ne? fatih sultan mehmet dinci takılan ibneler cirit atsın diye fethetmedi istanbul'u.

  sonuçlar çıktıkça türk halkının ülkenin başına gelebilecek herşeyi hakettiği kanaatine vardıktan sonra dibinde bomba patlasa "oh ne güzel oluyo lan size geberin köleleşmiş köpekler" diyesinin gelmesidir kısaca. * *
  1 ... fashiondesigner
 3. .
  ortaya çıkan içler acısı duruma delirmektir bu. akpye oy veren insanların "çoğunluğu" neden oy verdiğini bilmemektedir.ya dinci diye ya da anası babası veriyor diye verilmektedir.özellikle doğu kesimlerinde okumamış olan insanların neye neden niiçin verdiiğini bilmeden yapılan eylemdir. bok yoluna giden biz oluyoruz bunlar yüüzünden ve çıldrıyoruz haliyle.okuyun artık biliçlenin artık..güdülmeyin eğitilin..!
  ... glgzli