bugün

fakirin halinden daha da iyi anlasınlar diye ramazanda Allah'a destek için yapılan eylemdir...

Sancaktepe'de AKP seçimi kaybedince belediyenin iftar çadırı açılmadı.

https://twitter.com/Absur...8sBxfhrC_YmCPn9w&s=19
Millet bahçelerini de kapatsinlar. Ne o öyle, hem oy verme hem parklarda fingirde
Seçimden önce bağcılar kirazlı metro çıkışında bağcılar belediyesi iftariyelik dağıtıyordu onu da kestiler. hahaha. ramazandan önce de sabahları çorba dağıtıyorlardı her şey oyu alana kadar. bu millete her şey müstehak.
depremden sonra enkaz altında seslerini duyurmaya çalışanlar varken keyifleri bozulmasın diye interneti kısıtlayan bir zihniyetten ne bekliyorsunuz ki?
bu dünyadaki en kötü şey "muhtaç" olan insanı muhtaçlığı ile tehdit etmektir. misal yokluk çeken bir insana parayı gösterip bunu sana veririm ama şunu şunu yapmazsan bu parayı sana vermem demek. ilaca ihtiyaç duyan birisine kutu kutu ilaç gösterip bir şeylere mecbur etmek. yanında çalıştırdığın ve ihtiyaç sahibi insanları işten atmakla tehdit etmek ve onlardan faydalanmak. doğal afet yaşamış bir bölgeye gidip bizi seçmezseniz yardım falan yok demek.

iyilik dediğin şey koşulsuz yapılır. hizmet dediğin şey beklentisiz yapılır çünkü zaten o hizmeti alabilmek için zamanında seni desteklemiş bu insanlar.. bunları kim yapmış/yapıyor/yapacak bilmem erectorun kahvedekilere sorun..
olm bi dakka lan belediye chp'ye geçtiği için kapatılmış olmasın. asdkjh.
müslümanlıkta bir yere kadar amk. ne kadar eppek o kadar köfte. oy yoksa iftarınızı açmayın ulan.
bir anda tanıdığım biri aklıma geldi durup dururken...
kim mi?
öyle birisiydi ki; materyalist felsefenin ete kana bürünmüş haliydi lavuk. allah cenneti vaad etmemiş olsaydı müslüman olmazdı, bu derece yani...
allah allah, nereden aklıma geldiyse?
iyi de adam seçimi kaybetmiş ve fiilen belediye başkanlığı bitmiş. bahsi geçen direk belediyenin bir hizmetiyse bunu yeni kazanan başkan devam ettirir yahut sonlandırır. eski ile alakası olmayan durum.
madem oy yok kuru fasulye de yok. *
öküz öldü ortaklık bitti gibin !..
Sancaktepe'de ev hanımlarına gram altın vadeden AKP'li başkan Şeyma Döğücü, seçimi CHP'li Alper Yeğin'e kaybetti, belediye iftar çadırını kapattı...

https://www.odatv.com/gun...-cadiri-kapandi-120036954
din, çıkarınız için en kullanışlı ve en ucuz bir araçtır.

https://twitter.com/AvAli...tatus/1774159828492947663
artık belediye başkanı olmayacak olması artık iftarın da, yardıma muhtaç olanların da olmayacağı anlamına gelmiyor. siz kaybedince din de kaybetmiş olmuyor.
Başkan değişse bile hizmet aynen sürer normalde; ama bu it soyları kansızlıkta sınır tanımaz. imamoğlu'nun da önceki seçimdeki en büyük hatası buydu: Alayını kovması gerekirken insaflı davrandı ve sadece ikinci seçimden önce alelacele katakulli alınanları gönderdi. Alayını postalaması gerekirdi. Umarım bu sefer gözlerinin yaşına bakmadan biletlerini keser.