bugün

on birinci nesil yazar. iyi yazmalar.
Arap astronomların ''Mankib al Faras'' olarak bildiği , Kanatlı at (pegasus) takımyıldızının içinde bulunan bir yıldız adıdır. uluğ beğ tarafından bulunmuştur.
kendisini bozmamasını temenni ettiğim yazar. sözlüğün sayıli düzgün yazarından birisi. gerci ben buradan gittikten sonra bana neyse.
Düzgün bir yazar. Amaçlarına ulaşıcak umarım.
izinden dönmüş ve artık sözlüğü bırakma kararını vermiş yazardır.

Sözlüğe vedamı kendi nickaltıma yazmak istedim.
Bir seneyi geçti üye olalı, çok insanla tanıştım, konuştum ve muhabbet ettim hepsinin hakları var üzerimde sağolsunlar. Şunu anladım ki ben artık insanlarla yaşayamıyorum. Onların bu kolaya kaçma alışkanlıkları, umursamazlıkları ve bir adım atmaktan aciz tavırları beni çok yıprattı. ilk defa kendimi bu kadar güçsüz ve yıpranmış hissetmekteyim. Anlıyorum acılarınız dertleriniz ve yaşanmışlıklarınız var lakin biliyor musunuz bunlar hep bahane.

Bu yazıyı yazma sebebim şu ilerde biri denk gelir hesabıma bir şeyler okur, hoşuna gider, kendini bulursa gittiğim için kusuruma bakmasın.

Çok çabaladım her parçamla sadece bir şeyler olsun diye insanlar mutlu olsun diye ama başaramadım. Umarım tek sorun bendedir ve kimse benim yaşadıklarımı yaşamaz. Çok iyi insanalar var burda gerçekten bilgi ve kültür sahibi.
Benim enerjim ve beklentim çoktu sizin gibi olup tutunamadım.

Kendinize çok iyi bakın, mutlu olun benden bu kadar. (bkz: on birinci nesil silik)
12:48'de son mesajını aldım ve çoktan gitmişti.

dilerim sizde doğru insanlarla karşılaşırsınız diyecektim, diyemeden gittiniz.
kendinize iyi bakınız.