bugün

Abazanlar için ellerin başka bir yerlere kaymasına sebep olan fotoğrafdır..
yalnız hatunun kalçada dolunay gibi parlıyor..ç
kendisini doğuştan giyinik sanan hayranlarını şaşırtmıştır.
görsel

Edit:bunu niye yaptım bilmiyorum sgsgshdj.
sokakta onlardan yüzlerce olan basit vücut, basit fotoğraflardır.
bu fotoğraflardan sonra hilal cebeci de coşmasa bari. hazır yeni susmuşken...
bir hilal cebeci değil panpişler.
genel olarak güzel bir kız , gögüsleri biraz daha büyük olsa daha iyi olur , götten fena sayılmaz , dudakları büyük iyi emer.
(bkz: 14 09 2011 internetin yavaşlaması)

bugün mü verilir bu fotoğraf mına koyim denilesidir.

veya tüm türk ergen erkeklerinin bu megapiksellik fotoğrafı açma isteklerinin sonucu mu internet hatlarında sıkıntı yaşanmaktadır?
pixel pixel açılıyor fotolar mağduruz.

bakan da çıksın birader yatıya kalmasın. interneti kanırttınız yeter.
şu an kendisini bulup fotoğrafların elimde ve 1 milyon dolar karşılığında sana geri verebilirim demek istiyorum.

bi dakka lan!
reset tuşumu bulmadığım saniyeleri yaşatan sanat eserleridir... yandı ya la benim devreler...
an itibariyle inceleyemediğim fotoğraf. niye diyeceksin, hemen söyliyim efem. internet çok yavaş.

not: ben üstteki entry'i yazarken açıldı. heyecan yaptım şu an ve tek elle yazıyorum bu notu.
memeleri hayal kırıklığı yaratmıştır.
scarlett johansson'un iç çamaşırlı fotoğrafları kadar seksi olmasa gerek.
üzülerek incelediğimiz fotograftır. elin kızının öyle popişi görünüyor filan. yazıktır günahtır bu kızcağıza da. ört kızım ciciklerini sen de!
hep dediğim gibi yandaki incisözlük sekmesine yazacakken dalgınlık sonucu buraya yazılmış.
(bkz: hurriyet com a foto galeri hazirlayan eleman)
beyin kıvrımları düzleşmeye yaklaşmış kişilerin uyguladığı espri biçimi.

not: seni zeki şey adresi değiştirmen için işinde bir halt olduğunu zaten açık ediyor. herkesi kendin gibi saf mı sandın ne yaptın sen?