bugün

"Orta yaşlı, kaslı ve özgüvenli olduğumu sözlük kızlarına nasıl açıklarım" sorusunu fazla düşünen ve bunu bir entry girerek cevaplama hatasına düşmüş erkek.
her gün tost yerim.
Genelde dikkat etsem de bugün o kadar berbat bir gün ki anlatamam.. bu kadar sağlıksız beslendiğim nadir günlerden. Gerçi gün de genel olarak kötüydü. Ödediğimi sandığım bir borç hortladı bir anda onu atm de ödeme sırasında isyan modunda beklerken evlenen eski sevgilim ayağımda crocs ile beni gördü. Normalde sokakta hiç giymezdim fakat ilk kez aa ne olacak be kim görecek hem de görse nolur diye kendimi ikna edip giydim ve o salağı gördük kim bilir ne düşündü. Neyse işte sağlıksız beslenme diyordum.
Sabah bir dilim ekmek yani karbonhidrat ile günü açtım. Sonrasında Spora giderken kahve içiyordum ve enerjimin düştüğünü hissedip snickers aldım bir tane. (20 tl olmuş şaşırdım) neyse kahve ve snickers ile sağlıksız bir tercih ile spora gittim ve birkaç saat sonrasında bir açlık hissi oldu tabi. iş yerinde çiğköfte dürüm almışlar. Normalde böyle şeyler pek yemesem de gün bok gibi ya dedim ye kızım ye. Yarım dürüm ve bir kutu ayranı da hoop içtim. Öğleden sonra da bir minik çikolata daha yiyerek battı balık yan gider muhabbeti ile az önce de kalan çiğköfte dürümün yarısını yedim.
Umarım kilo almamışımdır. Umarım bunlar bana yağ olarak dönmez. Gün bu kadar berbatken bir de kilo olarak yaramasın lütfen.

Neyse sağlıksız beslenmek anlık iyi hissettirse de sonu pişmanlık sonu hüsran..
hiç de sağlıksız görünmüyor bence. neyse ben şimdi kahvaltı için footlong subway söyleyeyim de sağlıksız nasıl olur göstereyim.
Maalesef iki öğün için ciddi rakamlar ödenmesi gereken bir ülkede çaresizce yapılandır. Hele yalnız yaşıyor ve yemek yapmıyorsanız başka çareniz kalmaz.
3 haftadır cips ağzıma sürmedim.
Sağlıklı beslenen var mı ki? Ben pek görmüyorum. Çok da şey yapmamak lazım.
Kalori hesabından anlıyorum fakat biraz takıntılıyım bu konuda. Kilo aldığımı düşünmek değil de bu kadar şeyin üstüne bir de o olursa korkusu var. Neyse iyiyiz iyi gün güzel bitecek tamam evet..
ilerde ciddi sağlık sorunlarına yol açabilir.dikkat edilmesi gerekir.
yani sağıklı yemekler meyveler de yyiyorum ama abur cubur da yiyorum.