bugün

Eğer söz konusu nisan yagmuruysa bu söz konusu tiplerden biri de benimdir. Hastasiyimdir nisan yagmurunun!
Dünyanın amk diyodur. En rahatıdır.
benimdir efendim yağmur yağınca millet öyle bi uçuşuyor ki
arkadaş su yağıyor su asit yağmuru değil bu azıcık ıslanın ne odun insansınız ya.
Koşturunca da ıslanacak e etrafta giriverecek bir yer yok
o halde
kulak ver çalan şarkıya

yağmur yağar ıslanırsın vay aman.

tanım : bazen keyifli hale gelebilen durumun faaili olan tip.
"Zaten ıslanmışım. Ne diye akrasyona gireyim?" diyen kişidir. Bir de kafası dumanlıysa, bu soru sonucu koşmama hareketini gerçekleşmesi kuvvetlenecektir.
keyif alıyor olabilir. her anını sinir stres içinde zamanın nasıl geçtiğini anlamayan bizler için en azından bir kere denenmesi gereken bir aktivite olabilir diye düşünüyorum. millete abuk subuk atacağınıza bir kere deneyin o damlacıkları hissedip topragın kokusunu farkedin birşey kaybetmezsiniz.
koşsa daha çok ıslanacağı için doğrusunu yapan adamdır.
ıslanıyordur.
Ahanda benimdir, yağmurda ıslanmak insanı rahatlatıyor, kimse coolluk peşinde değil yani babuş, ayrıca koşarsanız daha çok ıslanırsınız.
benimdir. yağmurları sevdiğinizi söylüyorsunuz ama şemsiye açıyorsunuz şeker şeyler.
Dolmuş parası bulamayınca, çok param varmış ve fantezi yapıyormuşum gibi yürümek...
Sevdiğini görememiş, hayalleri altüst olmuş kimsedir.
fizik biliyordur veya discovery channel da mythbuster izlemiş olabilir. veya keyif alıyordur, benim gibi.
Dübüre kadar ıslanmışım zaten, daha koşup daha fazla yorulmaya gerek yok diyen tip.
azcık ıslanmaktan zarar gelmeyeceğini düşünen tiptir tabi saatler boyu yürümek zorunda olana lafım yok:(
Takım elbisesini de giymişse beraber uyuz olabiliriz.
benim efendim. severim. nedense aklıma "günahlarından arınmak" gelir. dürüst olayım hele yanımda sevdiğim biri varsa o da güzeldir.
Telefonun kulaklık girişine su kaçırıp telefonun 2 gün boyunca kurumaması, bunun üzerine kulaklık takılı simgesinin kabolmaması ve buna bağlı olarak 2 gün boyunca telefondan ses çıkmaması akabinde benim olamayacağım tiptir.

(bkz: Türkçe) gözünü seveyim türkçe. Şu cümleyi de kurdum ya.
Yağmuru seviyordur. Ben mesela kulaklığı takar bi haluk levent şarkısı açarım. Sonra yavaş yavaş yol boyu yürürüm.
Benimdir.

Eğer taşıyacak çantam yoksa yürürüm. Çanta olunca içindekiler ıslanmadan eve dönmek gerekiyor.

En Güzel yağmur altında ağlanır. Gülerek ağlamıştım bir keresinde. Saklar göz yaşlarını. Özgür hissettirir.
moralinin bozuk olma ihtimali yüksek olan tiptir.
her ne denirse densin yağmurda yürümek insanın ruhuna iyi gelen bir şeydir. Tabi yağmurun temizleyici etkisine inanıyorsanız. Ayrıca o tiplerden biri de benim. Nedense daha çok ceketim varsa, ceketimi çıkartırım ve öyle devam ederim yoluma.
aklınca cool takılan tiptir. sıçan gibi olur. evet.
içinden 'şemsiye almayan kafama sokayım bari koşmayayım da ıslanmaktan hoşlanıyom zannetsinler' der.
(bkz: bu ben)

koşsan nolcak ya. milletin camlarından acıyarak bakışındansa cool bi şekilde istifini bozmadan yürü. * eve gidince üstündekileri çıkarıp sıktığın zaman bi bidon su çıkacağını bil ama.

edit: başlıktaki entry leri şimdi okudum da, len oğlum siz kendi işinize baksanız ya. ıslanan o, hasta olsa olacak olan o. işinize bakın lan. gerizekalıymış bik bik bik.

(bkz: her işe burnunu sokan tip)
Yağmuru seven tiptir. Bir de kulaklığı varsa yanında dokunma ona.