bugün

daşşakları yenir be, ellerine tapılır, makasına sakso çekilir. ne özlem varmış ulan öyle bi berbere. * * *
Beni o anda dünyanın en mutlu eden insanıdır. Ama 5 dakika falan.
yok oyle bir berber.

sahsen ben berbere gidince, duvarlara kapilara asili fotograflardaki adamlari gosteriyorum, "abi sunlar gibi yapma da nasil yaparsan yap" diyorum, mutlu bi sekilde cikiyorum.
nadide bir çiçek, zümrüt, yakut gibi az rastlanır cinsten bir cevher gibidir.

berbere her gidişimde nasıl kesilsin sorusuna 'tek istediğim ön kısmın orta bölgeden daha uzun olmamasi, gerisini kafana göre yap' diyorum ve her zaman on kısım uzun kalır.
(bkz: sayfa bulunamadı)
getirin onu alnindan öpücem.
o derece iyi olanları da değdirir.. zor karar..
berberin hasıdır. az bulunur, o yüzden kıymeti bilinmelidir. not: köşedeki berber senin ben ta. saçlar uzasada hala etkin devam ediyor bu ne biçim saç kesimidir.
adamdır o adam. ayrıca arkadaşım ferhat'tır.
bakınız : saç traşını iyi yaptırmak için berberle kanka olmak.

yapın bunu beyler. oturyosun koltuğa, kanka her zamanki gibi dedikten sonra sigaran çayın geliyo,
hem iç hem traş ol. mis gibi.
(bkz: şehir efsanesi)

yok öyle berber.
aha var deyip resmini koymaya kalksan 404 not found çıkar! o derece imkansızdır.
Berberlerin yüzde yetmiş'i ilkokul mezunu olduğu için söylenenleri çok iyi anlamamakta ve iyi bir şekilde uygulayamamakta. Adamların ömrü saç kesmekle geçtiği için öyle düşünüyorum ki kalıplaşmışlar, ezbere takılıyorlar.. Üniversite mezunu bir berabere ne dersiniz? Bu işin okulunu okuyan ve müşteriyi anlatmak istediği gibi anlayan... Benim berberim yavaş kestiği ve iyi incelediği için her hamlesini söylüyorum. Tam talimatlarımla istediğimi alıyorum.
bir zamanlar vardı ama şehir değişti, maalesef yitirdim.
kellere farketmez ama nirvana'ya ulaştıran berberdir.
40 lira alan berberdir.
icetea mango isteyince icetea mango getiren garson un kankasıdır.
ama cennette meleklerin arasında olduklarından, yer yüzünde görmemiz olanaksızdır.
helal olsun insanıdır.

dün tanıdım birini ben.
Genelde saçlarını sürekli aynı kestirenlerin berberidir. 8 yıldır aynı şekilde kestiriyorum saçlarımı , bir kere dedim değişik olsun. Berber daha başında bugda kaldı, adam sadece o modele programlanmış. Saçımı da rezil etti ama suç bende yani.
Yoktur. Ben bu yasima geldim bulamadim.
Yok öyle bir dünya (bkz: ütopya).
çok ender rastlanana berber türüdür.
büyük şehirlerde bile bir ya da iki tane bulunur zaten.
hangi gezegende yaşıyormuş.
var mıdır bilinmez ama karşılaşılmamıştır.
Hayali berberdir.
Varsa o berberle tanismak istiyorum. Yahu, ben o berberler yuzunden 8 aydir tras olmuyorum ya. Dedem beni torunluktan reddetmeyle tehdit etmedigi surece kestirmeyecegim saclarimi.
18 yilda bir kez rastlanilmis berberdir, bir daha haber alınamamıştır kendisinden.