bugün

toplu saç çalışma hayatında pratik, ev de yemek yaparken gerekliliktir. zor kirlenir, zor krırılır uçları, bakımı kolaydır yani.
erkekler sevmesede toplu saçı, kadınlar için daima idealdir. üstelik salındığı zaman omuzlara arada bir, daima karşıdakini büyüleme imkanı verir size.
bir de merak, uyandıran gizemli bir yanı vardır bu kesin.
Saçını yıkayıpta kendi halinde kurumasına izin verdiği taktirde 1 saat sonra bonus kafaya dönüşmemesi için baştan önlemini almış insandır.
çalışırken işine engel olabileceği için saçını her daim topuzlayan insandır.
düzenli insandır.
saç açık olduğu zaman daha çabuk kirlenir.
ilerlemiş bir yaş söz konusuysa saçının toplu olması kadını genç gösterecektir.kendiyle barışık,bilinçli insan.
boyun bölgesinde cilt sorunu olan insandır. saç deydikçe kırmızı lekeler çıkar.
fön veya pres veya vigo gibi olaylardan habersiz kendisiyle çok da fazla ilgilenmeyen bayan kişidir.
(bkz: necati ateş)
Tembel işi.Hem bakımlı, düzenli görünmeni sağlar. Hemde kolaylık sağlar. Bir yararıda saçların kirli ise ve yıkamaya vaktin yoksa topla çık.
saçı toplu kadındır,
taralı erkek.
rahatına düşkündür.özellikle yazın çok işe yarayan yöntemlerden birini alışkanlık haline getirmiştir.
(bkz: ören bayan)
çok uyumayandır. çok uyudukça, döndükçe saç baş mal oluyor. dün 14 saat uyudum daha çok kanıtladım.
mis gibidir, ensesi pişmeyendir. bir de toplu saç yakışıyordur. yüzü güzelse, cildi temizse, aknesizse misler gibi sergileyendir yüzünü.
(bkz: ali taran)
güzelliğine pek düşkün değildir bence saçı hep toplu olan insan. beni görüşüm.