bugün

hadi gel test edelim mi derseniz hiçbiri tamam diyemez...
inanma o kardeşine vurduruyor.
genelde kızlar tarafından söylenen, aslında söyleyenin de inanmadığı klasik bir yalan.

o çok kral bir meriç, her işime koşturuyor, hepsini postaladım bari o kalsın elimin altında, belki lazım olur demiyor da kardeşim gibi diyor işte. ne desin?
kadınların klasik vicdan aklama sözlerinden birisi. kendilerini başkalarının gözünde kötü göstermemek için yaptıkları şu savunmalar sert penisimde daha büyük bir arzuya sebebiyet veriyor.
türk kızında default olarak bulunan, en yakın arkadaşı sevgiliye karşı koruma cümlesidir. biz ne kardeşler gördük ''ayrılsalar da yatağın yaylarını beraber test etsek'' diye bekleyen. hey gidi.
Erkek: saçmalama, ayten benim bacım sayılır.
Deşifresi: evleneceğim kızdır aynı zamanda, ama şimdilik senle idare ediyorum, o ise dursun bir kenarda.
görsel
dedi ve 1 sene sonra seviştiler.
ne kardeşler gördük 3 ay sonra evlenen.
Arada sevişiyoruz ama çok nadir.

görsel
Başıma geldi acı bir durum tecrübeyle sabit.
olsun ben enseste karşı değilim değip hunharca, yarını düşünmeden üstüne atlayacaktır.
'Kardeş ayağı göt ayağı' şeklinde cevaplanmalıdır. 'Komşu kızı kardeştir kaldır kaldır yerleştir' diye söz var bu ülkede Amk.
dedi ve belli aralıklarla seviştikleri ortaya çıktı.
''senden ayrılınca ona vereceğim'' demenin bir diğer versiyonudur.
Duyunca nedense aklıma aykut elmasın sakalli kız tiplemesi geliyor artık.
manidar.
(bkz: göt ayağı)
görsel
ne zaman birisine kardeşim deniliyorsa; o zaman o kişiden umudu kesin.
her türk kızının diline dolanmış ve sevgilisi olan kızın etrafında gezen orospu çocuğunu savunma cümlesidir.