bugün

özellikle duştan sonra ayak diplerine bakınca gözlemlenen acı durumdur.
Al benden de o kadr.

Durduramiyoruz efendim.
Korkunç! depresyona girer delirirdim herhalde.
çam terebentin ve argan yağı kullanarak sonlandırdığım sorun.
Gidene kal diyememek gibidir.
saç dökülmesinin birçok nedeni var dermatoloji uzmanına gidersiniz dökülme nedenine bakar ona göre tedavi yolu izler. örneğin saçlarınız yağlı ve bu yüzden saçlarınız dökülüyor ise yağ problemini ortadan kaldıracak bir çözüm yolu izler çeşitli hap ve şampuanlarla tedaviye başlar.
aşırı dökülme varsa, bundan çok rahatsızsanız ve maddi durumunuz yeterliyse saç ektirebilirsiniz. türkiye saç ekiminde cennet olarak tabir ediliyor bu konuda bayağı gelişmiş düzeyde. gidersiniz saç ektirirsiniz . hatta avrupa dan saç ektirmek amacıyla bir sürü insan geliyor. velhasıl öyle her boku isviçreli bilim adamlarından beklememek lazım.
welcome to horror story.
Panplus u araştırmanızı tavsiye ederim.
başıma gelen olaydır. Üzülme kardeş zamanla alışıyorsun kendinle barışık ol. Böyle de karizma olanlar var ama sonuç olarak kelsin ne kadar karizma olabilirsin. Çirkinliğin tanımının kel ve göbekli olduğu bir ülkede yaşıyoruz. Umarım evlisindir.
saçı dökülen herkesi ifşa ettin amk saol.

ben de dalga geçicektim arkadaşlar o yüzden mesaj attımdı arkadaşa. ehe.
(bkz: fiziksel çöküş) içinde olan bireyin durumlarından sadece biridir.
Ahmet dursun, serhat akın bile kel olmuş be. Ne olacak boşver gitsin.
tum dünyada kabul gören tek tedavi minoxil dir. donemsel olarak sacim dokuldugunde kullanıp memnun kaldigim bir ürün. devamli kullanimda çözüm sagliyor.
(bkz: MiNOXiL) LAN KULLANSANIZA. DURDURUYOR EN AZINDAN, DAHDA KELLESMEYI ONLUYOR, BELLI BIR YASA GELENE KADAR SABAH AKSMA FIS FIS 3 ER ADET.
Gidene gitme demem hacı.
erkek olduğum için çok sallamadığım bi durum, ama kız olsam ağlardım heralde.
Bemiks, evigen, bepantol ampullerini araştırmanızı öneririm. Ucuz-5 tl falan tutuyor- ve sağlıklı.
yaprak dökümü, Reşat Nuri Güntekin.
kimilerinin ömür boyu tatmayacağı duygudur. bir tane bile kel akrabam yok çok şükür.

görsel
Saçların beyazlamasını görüp hiç birşey yapamamanın bir diğer versiyonudur.
Ampül tavsiyeleri işinize yaramıyorsa kendi götünüze saçlarınızı sokmanizi tavsiye ederim. Belki oradan giren yukarıdan tekrar çıkar. Belki 2 gram saçınız olunca insan gibi konuşmayı öğrenirsiniz.
afrika örgülerimi açtıktan sonra başıma gelen durumdur. on sekiz yaşındayım ve saçıma ne boya sürmüşlüğüm var ne de düzleştirici ile yakmışlığım. kız arkadaşlarım arasında konusu geçen bu saç dökülme muhabbetiyle hiçbir zaman uzaktan yakından alakam olmamıştı, ta ki bugüne kadar. örgülerim açtıktan sonra saç diplerimin rastalaşmış olduğunu gördüm. iç içe geçmiş olan saçlarımı açmak için bol krem ile defalarca kez üst üste taradım ve saçlarımın yarısı düğümcükler halinde döküldü diyebilirim. tokaların tutmadığı, belime kadar uzanan ve herkesin hayranlıkla baktığı saçtan eser kalmadı. doğal olan herşeyin kıymetini şimdi daha iyi anlıyorum. saçınıza mecbur kalmadıkça hiçbir işlem uygulamayın. saç şekliyle ve rengiyle bizi güzel yapan nadir şeylerden biri.
Derinden yaralıyor beni, hep uzun saç istedim şöyle doya doya bağlayabileceğim. Ailem karşı çıktı, kavga ettik hep. Sanki bok var şu ömrümde bir dönem yapabilsem, rahat rahat ben olabilsem. Ama yok, 3 numaraya devam.
benim de saçlarımda erken yaşta dökülüyor ama beni üzmüyor neden üzsün ki, bütün müslüman erkekler cennette, 33 yaşında seksi birer erkek olmayacak mı(!)
insanı derin düşüncelere, kedere iten durumdur. potansiyel süleyman soylu adayıyım abi.