bugün

(bkz: al sana sinüzit)
migreni olan kişinin yapmaması gereken şey*.çünkü damarlar, üflenen havanın sıcaklığıyla bi anda genişleyince ağrıya sebep olur*.
günaşırı ya da her gün banyo yapan birisi için : radyasyondan beyni eritmektir. ama gel gör beni aşk neyledi, diyorum. zira saçları kurutmadan yatınca da boyun ağrısından durulmuyor.
fön çekmekte denilebilir. yapılmaması gereken bir eylemdir zira kötü sonuçlara yol açabilir.
uzun saçlıysanız, en az 25 dakika süren ve cinnet geçirmenize sebep olabilecek eylemdir.
neyse ki bahar gelmektedir.
saç kurutma makinenizi arkadaşınız bozmuşsa, pek mümkün değildir.

not: aslında makinenin bozulmadığını, sadece duman çıktığını söyledi.*
Sinuzitten korunmak için yatmadan yapılması gerekendir.
saçlarınız yağlı olmadığı halde, tam kurumadan bu işi yarıda bırakırsanız o saç asla kurumaz ve kafada 2 litre yağ varmış gibi hissettirir nedense.
yegane saç kestirme bahanelerinden.

(bkz: ama yook)
Tek basima yaparken bana eziyet veren sey.

Ama biri sacimi kurutuyorsa iste o zaman ben kedi.
Kıvırcık saçlıysanız bir işkence türü haline dönüşebilir.
15 dakikadir kurutuyorum... Hala kurumuyor.

Allahiiiiiimm gidip 5 10 ne varsa vurdurucam bi gun.
Allah askina bir kolayi bulunsun artik.
Bakin bu dramdir.
Hayattan soğuma sebebi
Sırf bunu benim yerime yapsın diye sevgilim olmasını istiyorum bazen.
Duştan çıktığımızda her insanın çoğunlukla yaptığı eylemdir.
Saç uzunsa bela.
en pratik yolu havlu ile en az 10 15 dakika kafadan düşmeyecek şekilde sıkı sıkı sarmak. havluyu çıkarınca el darbeleri ile 2 3 dakika saçı düzeltme aşamasına geçiniz. en son aşama tabii ki saç kurutma makinesidir. götünüze sokup rahatlayabilirsiniz. teşekkür ederim.
Elektrikli soba önünde kurutması gibisi yok.hem çok güzel uyku da getirir.
zulüm resmen.
fön ile yapılınca kuru karakterli saçı hepten kurutuyor. kurutmazsan da sinüzit kafanı belliyor.
Havlu; sağlıklı olandır, gerisi yalandır.