bugün

dökülmemesinin formülünü ve çıkışının formülünü bildiğim olaydır, biraz araştırmalı insan tabiki kimyasal değil.
ailemde olan fakat ben de henüz başlamamış olay.
hala kalıcı bir çözüm üretilememiş bir sağlık problemidir, zamanla psikolojik sorun da yaratabilir. kocakarı literatüründe saç diplerine sarımsak sürerek çözüme ulaşıldığı varsayılmaktadır.
genç yetişkinlik döneminin sonlarında görülen genel durumdur. önce pek umursanmayan bu durum dökülmenin artması ile psikolojik travmalar doğurabilmektedir. kendiyle barışık ve durumu kabullenenlerin en çok dinlediği şarkı aşağıdaki linkte mevcuttur. video saçların dökülmesine yönelik çözüm önerileri içermese de psikolojik terapi niteliğindedir.
http://www.youtube.com/watch?v=vB_x4RThq-4
saç dökülmesini minumuma indirmek için öncelikle vücutta gerekli olan vitamin ve mineral değerlerinin eksizksiz olması gerekir. dışardan bazı takviyelerlede saç dökülme sorunları azaltılabilir elbetteki. örneğin şampuan olarak baobab şampuanı kullanılabilir yine takviye olarak saç bakım yağıda kullanılabilir.
2 tane kadın doğum kontrol hapı+ 3 kapsül bepanthen + 1 şişe badem yağı

hamiş 1 : sadece bakım için kullandığım formül. müthiş iyi geldi.

hamiş 2: kaynağı da burda: http://cadde.milliyet.com...r-icin-dogum-kontrol-hapi-
bu aralar korkutmaya başlayan durum yıkadığımda toplam 10-15 tel civarı oluyor saçımı elime götürdüğüm zamanda bazı günler hiç gelmiyor bazı günler her attığımda geliyor ama 2 telden fazla geldığını görmedim önlem almak gerekiyorsa önceden alalaım her gün yumurta yiyip süt içmeye başlaıdım bu sorunla karşılaşmış kişilerin yardımına açığım.
tedavisi basit olaydır.
Kansızlıktan mutevellit olan sinir bozucu şey. Kedi gibi gittiğim yere saçlarımı bırakıyorum. Hayır kaçırılsam saçlarımı takip edip bulurlar beni içim rahat yani.
Dökülmemesi icin her türlü oneriye acik oldugum bas belasi. Ne gibi şeyler yapilmali? 25 yasina geldim seyreldi bak.
insanı kahreden olay. Saç dökülmesinden kurtulmak için denenmeyen kalmadı. son çare ve kullananların memnun kaldığı ve saç dökülmesini durdurduğunu söyledikleri rephair şampuan.
kellik genç yaşta en büyük sorun. psikolojim bozuldu. Yurtdışından getirttim. tr de satılmıyor sanırım. ileride gelişmeleri yazacam.
umudumsun: rephair.
her şeye rağmen durmayan olay. her boku biliyorsunuz buna da el atın ipneler. sarımsağı götüme mi sokucam töbe bismillah bütün paramı minoksile mi yatırcam nabıcam mk.
dagdan cikan icinde ne oldugu belirsiz su da yikamayla da olan. amina koydular sacimin, bi kalkiyorum tum yatak sac. ev icinde de ayni durum. hayir ogleye yemege misafirim gelcek yemekte sac cikicak diye korkar oldum artik.
Acıtır.
Hemen hormon testine gitmeyi gerektiren durumdur.
40 kilo verdim 7 ayda 300-400 bin saç telimde gitti yanında. kiloyu geri aldım, saçım geri gelmedi. adeletsiz dünya.
Protein şart aman diyim.
Çinko eksikliği, demire bağlı kansızlık gibi nedenlerle oluşan durum.
(bkz: dht hormunu)

(bkz: propecia)

(bkz: proscar)
bitkisel yağlarla bir nebze olsa önüne geçilebilen durumdur.
eğer dökülen saçlar mutfaktan çıkıyorsa aile bireylerinden sıfıra vurdur şu kafanı gibi şeyler duyulabilir. üzülmeyin. bakım yapın saçlarınıza.
testosteron metaboliti olan dht sebeplidir genellikle.
bu şekikde olan saç dökülmesine erkek tipi dökülme denir.
bazen de sebebi basit bir vitamin eksikliği olabilir.
bundan dolayı kan testi yaptırmak çözüm olabilir.
Başlayınca durmayan olaydır.
Tv'lerde gördüğünüz ürünlere aldanıp kazık yemeyin.
iyi beslenin, temiz tutun kimyasala boğmayın uzun süre dayanır.
VE unutmayın, belli bir yaştan sonra herkesin saçı belli miktarda dökülür.
çare sarıgül.
Gün içerisinde 100-150 civarinda kaybedilen sac.

Minoxil denen urun şimdiye kadar duyduğum en faydali ilaç. Kullanmadim gök tengri kullandırtmasın ancak bitkisel olarak da çözümü mümkün. Sarımsak ve soğan bu bitkisel ürünlerin basinda geliyor.
Cuma günü hakkında bir cildiyeciye danıştığım ve bana bakip gulerek bu saç dokulmez, problem olsa ben yuz metreden anlardim dedigi konu. Çok şükür allahım sen koru saçlarımı amin.