bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  vokalistinin sesi thom yorkeu andıran, çok başarılı bir grup. in spite of ve the second you sleep adlı şarkıları mutlaka ama mutlaka dinlenmelidir. *
  3 ... wunsch
 2. 2.
  dinlendikçe dinlenen bir grup. in spite of, the second you sleep dersiniz ilk başta, sonradan gelir joy'lar, yeni şeytanlar, aptalların köşeleri, boş merdivenler*.
  2 ... bl
 3. 3.
  i surrender şarkısı çok güzeldir. radiohead ve the verve sevenler kesinlikle beğenirler.
  2 ... jagatai
 4. 4.
  1993 yılında danimarkada kurulmuş güzel müzik icra eden insanlar topluluğu.
  in spite, the second you sleep, fools's corner ve tabii ki i surrender gibi dinlemelik şarkıların sahipleri.
  ... filozofil
 5. 5.
  sözleri de süper güzel olan grup.
  ... jagatai
 6. 6.
  guardian angel left us bleeding
  guardian angel left us screaming
  guardian angel?
  ... gitaristdilara
 7. 7.
  bir tane boş şarkısı olmayan harika grup.

  Onlar için slow, huzur verici, biraz karanlık ve aşk kokan şarkıların grubu diyebiliriz. Aslında oldukça eskisi bir grup, kökleri 1993 yılına dek uzanıyor. Hani sorarlar ya hayatınız bir film olsaydı fon müziğinde ne çalsın isterdiniz; işte Saybia bu seçime sebep olabilecek tarzda bir grup. Danimarkalı bir grup. Oldukça fazla albümleri var ve her albümde kendilerini kanıtlamışlar. Müzikal altyapı olarak çok sağlamlar, oldukça iyi bir grup olmayı başarmışlar sessiz ve derinden. Uzun yıllardır dinlediğim ve yeri geldimi bağımlısı bile olabildiğiniz grup. Solistlerinin sesi oldukça huzur verici ve yumuşak, arkadan onu destekleyen grup elemanlarıyla harika bir bütünlük kuruyorlar ve sadece işlerini yapıyorlar, hem de harika şekilde. The Second You Sleep, Guardian Angel, Angel, The Day After Tomorrow, I Surrender, Bend The Rules, Brilliant Sky, Stranded ilk aklıma gelen en iyi şarkılarından birkaçı. Ama ne olursa olsun Guardian Angel ve The Second You Sleep'i dinlemeden bu dünyadan göçmeyin.
  ... iyilerdesiyahgiyer
 8. 8.
  dinlemeden önce biraz düşünülmesi gerekilen bir gruptur, bağımlılık yapar.the odds ve the second you sleep parçaları dinlenesidir; hüzne boğar, öldürür.
  ... zenofobik