He gülüm he.
imza: şeytan.
Lavey Satanizm adına konuşuyorum, özellikle metal müzik dinleme gibi bir olayı yok, benim hoşuma gidiyor sadece. istersen türk sanat müziği dinle. Kurban etmek falan da yok kedi yahut keçi vesaire. ayinlerinde penis isimli bir materyal kullanılıyor ama bildiğimiz penis olduğundan şüpheliyim açıkçası, araştırıyorum. toleransı çok düşük sadece. hani biri sana çarptı "pardon birader" dedi, "önemli değil" diyeceksin öyle hemen atar yok. ama bir daha yaparsa annesini yok etmek zorundasın yanlış yapıyor sana. kısaca, bence hoşgörü ile alakası yok demeyeyim de kısıtlı biraz. vahşi hayvanlara zarar vermek falan da yasak hani. gıda olarak kullanmayacaksan niye telef ediyorsun mantığı var ki bence çok hoş. siyah giyinme mantığı da her dinin kendine has kıyafetleri var. bir hacı ve bir keşiş nasıl birbirinden kıyafetle ayrılıyorsa bu da öyle bir şey. spiritüellerin amaçları çok daha tuhaf. ruhani olarak ciddi ciddi şeytana tapıyor lan adamlar düşünsene. bu arada lavey satanizm ateistik satanizm olarak da geçer. öğrenmek isteyenler için şeytanın kitabı isimli eseri öneririm ama ingilizce okuyun, çevirisi çok hoş olmamış.

edit: evet gençler, kendi ayin ve ritüelleri, duaları ve ibadethaneleri oluşturularak dine dönüştürülen tek akım satanizmdir. aksi iddia edilemez.
Bu din midir ve neyi hoşgörür merak konusudur. Kıçınızdan element uydurmayın.
Allahı bırakıp şeytana inanmak.

Sizin hücresel beyin sisteminizi hacklediklerimin manyakları !
(bkz: gerçek islam bu değil)
görsel
bunu osuran bunu da kokladı

(bkz: budizm hoşgörü dinidir)
Satanizm bir din değildir.
ek olarak satanizm din de değildir, inançtır.
yanlış savdır. satanist biri olarak söyleyebilirim ki, hoşgörü dini falan değildir. ek olarak biz kedi de kesmiyoruz.
(bkz: gerçek satanizm bu değil)
her dinin kendisi için kullandığı hoşgörü dini lafını aslında tam anlamıyla hak eden din satanizmdir.

satanistler, hiçbir din mensubuna karışmaz. kendi hallerinde takılırlar. camiye, havraya, kiliseye gitme demezler.
tek amaçları inandıkları şeytanın maddi benliğini dünya üzerinde hakim kılmak.
arada birkaç kedi telef oluyor ama hayvan kurbanı hemen her dinde var.

özetle diyebiliriz ki en hoşgörülü din satanizmdir.

edit: satanist değilim, sadece bir tespittir.