saciniz uzunsa, biyiksiz bir sakal birakmissaniz ve metal turevleri dinliyip, turkiye de yasiyorsaniz kacinamayacaginiz durum.
muhakkak her metalcinin hayatında bir kez de olsa yaşadığı durumdur.
+ sen satanist misin?
- elhamdülillah ****
okul bitmiş saçlarımı uzatmışım hafiften keçi sakal mee diyo, kulakta mp3, siyah bir t-shirt ve ben. yıllardır gitmediğim dedemgillerin yanına memlekete gitmişim küçükkene benimle oynayan amcalar, teyzeler ve bilimum köy eşrafı ben köyden girince gözlerini bana dikmiş böleee bakıyor.Dede karşıdan gelir eline yapışılır öpülür sonra kafa yukarı kalkar dede haşin haşin bakar;
(dede)-hoş geldin hoşgeldin oğlumda bu ne hal böyle saç sakal birbirine karışmış
(asi torun)-öyle dede ya uzattık
(dede)-millette laf çıkarır oğlum buralarda, aa bak salim amcan geliyor hatırlıyormusun?
(salim amca)- mustafa bu kim turist mi tipe bak sataniste benziyor
(asi torun)- amca ayine gelirmisin ayın altısında kedi kesicez
(dedeynen salim amca hepbir ağazdan)- tövbe tövbe...
kotu kedi serafettin tisortunu giyen bir genc polis tarafindan yakalanip iceri alinmisti. (uzerinde kedi var ya!!!)
muamele sonunda kişiden bunlar adamı zorla satanist ederler diye bir cevap alabileceğimiz durum.
görsel
Şöyle olup saçmalamaya benzer.

(bkz: psikolojimi bozdun hayvan)
tipik türk damgası.bu ülkede ne konuşulur,ne giyinilir,ne eleştirilir... bu ülkede susulur, boyun eğilir,ya seversin ya terk edersin. (bkz: bu ne yokuştur)
bilgisayarımda satanizm ile ilgili bi yazıyı evdekilerin görmesi üzerine yemek üzere olduğum damga...
bir de; buna bağlı, satanist olmanın suç sayılması vardır.
metalci filan olmak.
en basidi siyah giyiniğiniz için baba tarafından tatanist damgası yemektir. * yanlış değil tatanist.
potansiyel satnist olarak görülen genç kedisi olan teyzeye yaklaşır;
genç: teyze kediniz çok güzelmiş.
teyze: onu kesmen için cesedimi çiğnemen lazım.
- bu kan kedi kanı mı abi?
+ yok kurban kanı, bayram ya sıçratmısız biraz.
_ anaaaaa!!!!! kurban bayramında kedi mi kurban ettiniz?
+ yok ama birazdan seni kurban edicem. tıssssssss........
(bkz: sadece siyah giyinmek)