bugün

saciniz uzunsa, biyiksiz bir sakal birakmissaniz ve metal turevleri dinliyip, turkiye de yasiyorsaniz kacinamayacaginiz durum.
bir de; buna bağlı, satanist olmanın suç sayılması vardır.
(bkz: sadece siyah giyinmek)
satanist olup satanist muamelesi görmekten bi nebze daha iyi olan durumdur. en azından cenneti görme şansın var.
bir ara frp oynayanlara da bu gözle bakıyorlardı. allahtan popüler kültür kurbanı oldu da bu muameleden kurtuldu.
hele giyim tarzınız, saç tasarımınız, makyajınız alakasızsa en vahimidir.
insanın zerre kadar sikinde olmayan durumdur. başkalarının ne düşündüğümü önemseyip,geceleri yatmadan önce tanrım ben nerde hata yaptım diyerek uykuları kaçan biri zaten ya bu şekilde giyinmeyi bırakıp böyle aptalca bir muamele görmekten kurtulur yada hiç bir şekilde sallamaz zaten. ayrıca satanist muamelesi görmek nedir onu da çözmüş değilim kurban bayramlarında kedi eti mi ikram ediyorlar nedir yani ?
bilgisayarımda satanizm ile ilgili bi yazıyı evdekilerin görmesi üzerine yemek üzere olduğum damga...
muamele sonunda kişiden bunlar adamı zorla satanist ederler diye bir cevap alabileceğimiz durum.
kotu kedi serafettin tisortunu giyen bir genc polis tarafindan yakalanip iceri alinmisti. (uzerinde kedi var ya!!!)
(bkz: pentagram)ya da (bkz: mezarkabul)
yurdum insanı tarafından siyah giyinmiş bir gencin yaşayacağı olaydır. altına etek giyin, isterseniz börtü böcekli birşey giyin yine de siyah giyindiğiniz için atılmıyor o sıfat üzerinizden. koyu renk oje sürmeniz de bu olaya davet çıkarıyor benden söylemesi..
(bkz: seytana inanmam seytansiz da kalmam)
okul bitmiş saçlarımı uzatmışım hafiften keçi sakal mee diyo, kulakta mp3, siyah bir t-shirt ve ben. yıllardır gitmediğim dedemgillerin yanına memlekete gitmişim küçükkene benimle oynayan amcalar, teyzeler ve bilimum köy eşrafı ben köyden girince gözlerini bana dikmiş böleee bakıyor.Dede karşıdan gelir eline yapışılır öpülür sonra kafa yukarı kalkar dede haşin haşin bakar;
(dede)-hoş geldin hoşgeldin oğlumda bu ne hal böyle saç sakal birbirine karışmış
(asi torun)-öyle dede ya uzattık
(dede)-millette laf çıkarır oğlum buralarda, aa bak salim amcan geliyor hatırlıyormusun?
(salim amca)- mustafa bu kim turist mi tipe bak sataniste benziyor
(asi torun)- amca ayine gelirmisin ayın altısında kedi kesicez
(dedeynen salim amca hepbir ağazdan)- tövbe tövbe...
zamanında medyanın her halkın ilgisini çeken konuda saçmalarcasına bastıra bastıra insanların kafasına işlediği "metalci adam satanist adamdır, ve her satanist frp oynar ve romanlarını okur" mantığının sonucu son uzun saçlı metalcilik akımının üyeleri olarak aynı anda 3 ya da 4 kişilik sortiler halinde saldırılar, hatta dayakla sonlanabilen muamele.
(bkz: pabucumun satanisti)
cahil toplumu bilincsizce gaza getiren medyanin sucudur. neden ruhani satanizim, neden kedi? anlam verilmez..
tipik türk damgası.bu ülkede ne konuşulur,ne giyinilir,ne eleştirilir... bu ülkede susulur, boyun eğilir,ya seversin ya terk edersin. (bkz: bu ne yokuştur)
vega, manga gibi gürültü diye adledilen müzikleri son ses dinlemeniz sonucu oluşan durumdur.
+ sen satanist misin?
- elhamdülillah ****
satanist olmadan satanist gibi davranan insanlara gösterilen muamele.
metal müzik dinleyenlerin artık bir yerlerine takmadığı durum.kim ne dersin çokta derdimizde yani.
muhakkak her metalcinin hayatında bir kez de olsa yaşadığı durumdur.
- bu kan kedi kanı mı abi?
+ yok kurban kanı, bayram ya sıçratmısız biraz.
_ anaaaaa!!!!! kurban bayramında kedi mi kurban ettiniz?
+ yok ama birazdan seni kurban edicem. tıssssssss........
potansiyel satnist olarak görülen genç kedisi olan teyzeye yaklaşır;
genç: teyze kediniz çok güzelmiş.
teyze: onu kesmen için cesedimi çiğnemen lazım.