bugün

http://www.youtube.com/watch?v=wSvPTzky8wc
galatasarayın tek yumruk taraftar grubunun sözcüsü. tt arena stadında erdoğan bayraktar'ın tahrikleriyle başladığı iddia edilen itelemece protestonun, o gün toki başkanı orada olmasa dahi , azgın bir boğa edasıyla her şartta yapılacağını itiraf etmiştir.
protestoların temelinde yatan ideolojik bağnazlığı itiraf eden şahsiyettir.ideolojik slogan ağzıyla konuşan çapsız heyecanlı bir devrimcidir kendisi. tt arenadaki protestoların siyasi bir zorlama olduğu bu kadar açıkken, hizmeti insanların ayağına getiren bir başbakanın siyasi şov yapacağı önkabulüyle suçlanmasının, ne denli akıl mantık dışı davranış olduğunu uzunca konuşmasında anlatmıştır.

kendisinin hangi ekolden geldiği nasıl bir dünya görüşünde olduğu tabii ki kimseyi bağlamaz,sadece kendisini ilgilendirir.
ancak şu twit gayet güzel bir kişilik tanımlamasını yapmaktadır.
https://twitter.com/#!/Se.../status/19245066132389888
şimdi güzel kardeşim sen ateist veya bilmem ne bela olabilirsin.deist, kominist,faşist,kemalist herşey olabilirsin.
demokratik bir ülkede hür vicdanın seçme hakkına binaen her türlü ideolojiyi seçebilirsin.
ama problem şudur ki, sen bu toplumun marjinal kesimisin ama istiyorsun ki, herkes benim gibi düşünsün, benim gibi isyan etsin,benim gibi bağırsın,çağırsın, tepki göstersin.
işte o olmaz güzel kardeşim.
senin o cisminin çapı biraz geniş olabilir, ancak ideolojinin çapı o kadar geniş değil.
yani toplumda karşılık bulacağın katsayın düşük.anlatabildim mi. daha ne kadar basit anlatayım bilmiyorum.
binde 1 lerde oy alan bir ideolojinin savunucusu olarak, kamuoyunda %50 yi temsil ediyormuş gibi sesinin çıkmasını beklemeyin.
çok hevesliyseniz propaganda yapmaya şuna buna, 6 ay var seçimlere, iyi sıkı hazırlanın , o yiğidi seçimde yenin, o yiğit de sizi o zaman tebrik etsin anlınızdan öpsün.oldu mu tosunum.
şimdiye kadar tt arenadaki rte protestosu için adam akıllı sebepler ve nedenler gösteren tek yumruk taraftar gurubunun sözcüsü. (bkz: adam haklı beyler)
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.