1. 1.
    edepten anlamayan, ar hayayı kaybetmiş sözde yazar . kötü söz sahibine aittir, ama ailesinin elalemin anasına bacısına sövülmeyeceğini öğretmiş olması gerekirdi kendisine.
    11 -2 ... usualsuspects
  2. 2.
    Yaşının -18 olduğunu düşündüğüm yazar. Ama iyi bir kötü değil, yukarıda yapılmış olan yakıştırmaları hak etmiyor.

Edit: birazdan ettiği küfürler yüzünden silik yiyecek.

Son edit: artık ettiği mide bulandırıcı küfürlerden dolayı herseyi hak ediyor.
    (bkz: klavye delikanlısı)
    4 ... nazorellaschulz
  3. 3.
    Kendisi beni görse ayakta bosalıcak ama burada bana laf atıyor. Ne desem bilemedim simdi. Ağlamaya devam et klavye delikanlısı seni.
    4 -3 ... nazorellaschulz
  4. 4.
    layığını bulan yazar bozuntusu.

(bkz: on ikinci nesil silik)
    3 ... usualsuspects
  5. 5.
    sinirden kudurduğuna emin olduğum kişidir. Allah var kararlı bir insan ama şu ağzının fazla bozuk olması , çabuk parlayıp çabuk sönmesi ve kıtlığı insanın sinirini bozuyor. kudurtmaya devam.
    ... safir ve petrol
  6. 6.
    Hakkinda yasal islem baslatilmasi gereken yazar. Durduk yere insanlarin annelerine niye kufur eder ki bir insan? nicklerin ardina saklanip klavye delikanliligi yapmak bu kadar kolay olmamali.
    1 -1 ... alpagu acar
  7. 7.
    şimdi bu sığır saril yavrum ii diye bir nickle gelir, yarın yazar olur. böyle de güzel bir moderasyonu var sözlüğün.

bunun bir de aydinoglu 48'e uzayan meşhur serüvenli hali vardı. demek ki yazar kabul işini bot yapıyor.
    6 -1 ... raduyev
  8. 8.
    saril yavrum
    Beni nasıl bulduysa hahshhshsha ay kafayı yemis bu adam.
    1 ... nazorellaschulz
  9. 9.
    Sabah aile terbiyesi(!)ni ortaya koyduğu küfür dolu entry'leri an itibariyle bir bir silinmekte olan müptezel silik yazar.
    1 ... usualsuspects