bugün

yunanistan'ın 2007 eurovision finalisti.

makinada şu anda konuk olan bu şarkıcının, itiraf etmek gerekir ki şarkısı bizim şarkıdan daha iyidir. türkçe şarkı söyleyerek benim gönlümü fethetmiştir. çok sempatikmiş. kenan doğulu'nun şarkısını da söylemiştir. kazansın bu eleman sevdim bu adamı.
25 yaşındaymış.
ebru gündeş hayranıymış.

bizim kenan yunanistan'a gidip bir şarkı söyleyebilir mi acaba?
böyle çok yönlü olmak gerekir.
adam ahdım olsun'u, gezme ceylan'ı söylüyor yahu helal olsun.
severim böyle komplekssiz adamları. kenan'ın şarkısını hiç çekinmeden söyleyiverdi.
türkçe şarkıları içinden gelerek söylediğine şahit olduğumuz erevizyon şeysi. şirin gözükmeye çalışıp türklerin kanına mı girmeye çalışıyor bu adam yahu.
(bkz: bizans oyunları)**
atv ana haber'de dansiyla kendine uzun sure guldurmus turk sempatizani yunanli sarkici.
tolga gariboğlu'na benziyor kendileri.*
sempatikliği ve cana yakınlığı ile insanı ikileme düşüren insandır. insan bir bu adama bakıyor, sonra da futbol müsabakasında sahaya mızrak atan leonidas jr. lara bakıyor. arada 7 değil 70 fark resmen. hayret doğrusu..
sokolata diye süper bi şarkısı vardı bu herifin ama latin harfleriyle yazılmış liriklerini asla bulamadım.
eurovizyon 2007 gecesi, bütün arkadaşlarımın benimle, "ahanda bizim beyazyelkenli'nin dans eden versiyonu" diye dalga geçmelerine neden olan şahıs.
benim favorimdi açıkçası, oy bile yolladım ayıptır söylemesi. şarkı bana göre (bkz: yassou maria) çok güzeldi, kıpır kıpır oluyor insan, içi açılıyor dinlerken...

esinti kaynağı:
(bkz: sadece yazarı ilgilendirecek derecede sübjektif entryler silinir)
kötü bir bayhan çakması. bizim bayhanımız yunanların sarbelini döver.
güzel bir şarkıya sahipti. hakkını eurovisionda alamayanlardan o da.