bugün

bütün türkiye'yi kahkahalara boğan kişi. allah razı olsun iyi güldürdü.
yarıla yarıla gülmeme sebebiyet verdiği için ellerinden öptüğüm adamdır.
inci sözlük işi diyorlar.
*
(bkz: kedidir kedi)
muhtemelen güiza sahadan sağ çıkabilsin, taraftar adamı linç etmesin diye yapmıştır. bu yönden, yönetimin akıllıca bir planı bile olabilir.*
kesin aslandır alnından öpüyorum efendim.
(bkz: adamım benim)
edit: imla
(bkz: sevinsin garibanlar)
beşiktaş'ın bir an için gol atıp berabere bitirebileceğini düşünen iyi niyetli kişiliktir. halbuki beşiktaş maç satma işlemini gerçekleştirmiş, alnının akıyla yenilmiştir kendi kalesine gol atarak. başkalarının başarısızlığıyla mutlu olmakta ayrı bir ezikliktir.
maç düdüğüyle sahaya inen fblileri görüp orgazm sigarası yakmış ve kalabalığa karışıp gitmiştir.

(bkz: orgazm sigarası)
yardırmıştır kendileri . sözlükte olsa eminim artılara boğulurdu.
(bkz: bir sey 2 kere olmussa 3 kere de olacaktir)
doğumunda yardımcı olan görevliler* ve 1.dereceden yakınları zor durumda olan adam. zira tüm fenerbahçeliler tarafından bu kişiler küfüre maruz kalmaktadır.
eğer fb li değilse her yerinden öptüğümüzdür.
kanaltürk e göre ismi hakkıdır.
şu an büyük olayların çıkmasının sebebi olan kişidir. skandalı yaratan insandır. insanlar önce şampiyon olduklarını zannedip daha sonra gerçeği öğrenince iyice galeyana gelmiştir. şu an ölü olduğu konuşuluyor ve hala buna sevinen insanlar var. içinizdeki insanlık ölmüş. hepinize yazıklar olsun.
çarşı nın gazabına uğramıştır. ona hain diyenler şu pankartı açmak için yarışmıştır.

(bkz: cobarde gallina ortega)
fenerbahçe tv'de galatasaray'ın şampiyonluk maçını yayınlatan, ercan saatçi'nin küfürlü videosunu basına sızdıran kişidir. her kimse posterleri dağıtılmalıdır.
son dakikada nasıl yaa! dedirtendir fakat lugonoyu 5 dakika daha mutlu etmiştir. bursa bursa bursa. tebriklerr.
fox tv haberine göre işine son verilmiş kişidir.
bundan sonra işsiz kalmayacak adamdır kendisi. ona bağrını açacak camia çok var.
kimliği tam olarak tespit edilmiştir;

http://img158.imageshack.us/img158/8991/tripgj9.swf
60 bin kamili sevince boyan üstad.
1 nisanı geç kutlamış arkadaş.
tarihe geçmiştir.
helal olsun kişisi.
büyük insan. *
fenerbahçeliler tarafından bulunsa öldürülecek kişidir.