bugün

16 mayıs 2010 fenerbahçe trazonspor maçı nın 90 artı 3. dakika oynanırken bursa-beşiktaş maçı nın 2-2 bittiği anonsunu yapan kişidir. alnından öpülesidir.
fenerlilerle maytap geçen fenerbahçelidir.

arkasında duran taraftarlara uymuş ve bir anlık hevesle 2 2 demiştir.

arkadan afedersin ama 5 deseler 5 mi diyecektin diye sormadan da edemiyorum kendisine.
maçı rölantiye aldırmış ve son atak şansını heba etmiş kişidir.
playstationu kapatıp kaçmıştır şimdiye.
yapsa da yapmasa da bursasporun şampiyon olacağı belli idi. trabzon hayatta bırakmazdı.
(bkz: sefa uyumayın sefa)
yirim onu ben yirim.

saraçoğlu stadı nda 2 2 anonsunu yapan kişi bir insandır.
kesin ajandır.
(bkz: çarşı nın tarihe geçen fenerbahçe şakası)
eğer stad görevlisiyse aziz yıldırım bizzat kenyadan adam getirtip ilgilenecektir eminim.
(bkz: tuncay güney)
tarihin en büyük göt olmalarından birinin mimarıdır.
(bkz: her yerinden öpüyorum her yerinden)
Fenerbahçe'nin şampiyon olamamasının çok sağlam bahanesidir.
hepimizi gece gece güldüren adamdır, candır. *
güntekin onay'dır.

(bkz: iki iki biten maçta toplam dört gol oldu)
görsel

(bkz: hahaha)
fenerlilerin iki kere yıkılmasına, benim iki kere sevinmeme sebep olan şahsiyettir.
kadikoy'de olaylarin cikmasina ve bir cok kisinin yaralanmasina sebebiyet vermis kisidir.

staddaki sazanbahceliler kendilerini sampiyon sanarak kutlamalar esliginde disari cikmis ve aci gercegi ogrenmislerdir.

ilahi azizcim, boyle saka yapilir mi yaw * ?
yılın şakasını yapmıştır. her yerinden öpüyorum hocu.
gözümde görmesem bile tatlı geelen çok kafa biridir.
2006'da manisa'nın 5-3 kazandığı maçta fenerbahçe aleyine anons yapan kişi de olabilir .
16 mayıs 2010 fenerbahçe trazonspor maçının son dakikaların da stada anons yapan kişidir. ve şu andan sonra feci bir durumda olacağını tahmin ediyorum, zira o taraftar bu kişiyi eline geçirirse linç eder, tafartar etmezse yönetim eder..
anasını avradını toptan andığımız hainin önde gidenidir.
belki seneye şampiyon oluruz diye tatbikat amaçlı yapmıştır.
güncel Önemli Başlıklar