değişik bir insan. niye vuruyorsun hacı anlıyor musun ki kelek mi değil mi? anlamıyorsun. e o zaman ne demeye şap şap tokatlarsın karpuzu.
'' mala vurmak '' gibi farklı yerlere çekilebilecek aktivite. *
ben yapıyorum. amaç: satıcıyı heyecanlandırmak ulan kelek demese bari diye düşündürmek.
brazzers taki kel adama özenip karpuzdan ses çıkarmaya çalışan insandır. karpuzdan anlamaz.
tokatlamaktan zevk alıyordur aslında.
bilgisayarcı 'dan anakartı alıp devreleri ve leğimleri incelemek gibidir. kitapçıdan kitabı koklayarak almak. anlamsız eylemler.
Cinsellik iç güdülerini karpuzla yatıştırmaya çalışan kişidir. Vururken "ah uh evet evet, iyi bu" diyebilir.
içindeki çiftçiyi keşfetmiştir.
çıkardığı şlap sesini beğenmiş olabilir.
O ben oluyorum, maksat adet yerini bulsun.
ben anlamam... büyükbabam manavdı...

dilim kıvrımları elini sürdüğünde hafif kendini belli edecek.

hatun götüne şaplak atıp şeçmek gibi beceremedim bir türlü. ama çocukken bile bırak iyisini büyük çekirdeklisini bile seçebiliyordum...

emel sayın filmi seyrederken karpuz sonrası tavada kavrulacak çekirdek de çıkıyordu... tavada kavuracak teyze de... şimdi anneanne de kalmadı teyzede... imkanım olsa evlendirmezdim zaten hiç birini...kendime teyze diye saklardım.
satıcıya "ben bu işten anlıyorum, beni kazıklamaya çalışma." havasını vermeye çalışıyordur.