bugün

http://www.sanalsecim2007.com
Sanal Seçim Türkiye Cumhuriyeti'nde yapılacak olan 2007 genel seçimlerinin öncesinde nabız tutmak için kurulmuş bir sitedir.

Sitedeki oylama sonuçları bir bilgisayardan sadece 1 oy verilecek şekilde düzenlenmiştir.

Sonuçlar ve site hiçbir taraf,parti,siyasi görüş gözetmeksizin düzenlenmiştir.

Her bilgisayardan bir oy kullanılması oylamanın gerçekçiliğini yansıtacaktır.

Sitedeki oy pusulası ve siyasi partilerin web siteleri Alfabetik sıraya göre dizilmiştir. Herhangi bir öncelik yada önem sırası yoktur.

Kamuyoyu yoklaması yapmak için kurulmuş olan sitemizin herhangi bir resmi makam,siyasi parti yada benzeri kurum ve kuruluşlarla hiçbir ilişkisi yoktur.
chp'nin ortalığı silip süpürdüğü ankettir şu ana kadar. neyse ki her anket geçeğe dönüşmüyor.
chpnin bu kadar oy aldığını görünce hakkaten sanal olduğu ortaya çıkan platform.

tabi genç parti - chp ittifakı olursa bu yorumum değişir.
her kesimden katılan insanın çoğalmasıyla birlikte, sağlıklı hale gelip seçimler hakkında fikir yürütebilmemize yardımcı olacak site.
oy kullandıktan hemen sonra kackisiyiz.com a iframe açan ama akabinde ''site hiçbir taraf,parti,siyasi görüş gözetmeksizin düzenlenmiştir'' diyen site.

Ben buna gülüyorum ya.

edit: üstelik kackisiyiz.com a her giren o sitedeki sayısının 1 hane yükselmesini sağlıyor.yani ben kackisiyiz.com daki düşünceleri desteklemesem bile şuan desteklemiş gibi oldum.

Ayrıca kackisiyiz.com 'dan popup açılan site.ve oy kullananların büyük çoğunluğu o siteden gelenler olduğu için hiçbir objektiflik taşımamaktadır.

Normal objektif bir ankette Akp fark atacağı için ulan bi site açalım sadece solcuları sokup chp yi birinci yapalım sora girip sözlükte hava atalım diyerek açılmış bir sitedir.
hiçbir taraf, parti, siyasi görüş gözetmeden düzenlenen sitedir. kackisiyiz.com'a iframe açsada kackisiyiz.com'da yer alan hedef;

--spoiler--
HEDEFiMiZ BÜYÜK ATATÜRK'ÜN KURDUĞU TÜRKiYE CUMHURiYETi'Ni , LAiK , DEMOKRATiK VE SOSYAL BiR HUKUK DEVLETi ÇiZGiSiNDE TUTMAKTIR!!!
--spoiler--

zaten böyle bir hedefi olmayan kişinin gideceği yer ya iran'dır ya da kuzey ırak'ta ki pkk kamplarıdır.

edit: siyaseti futbol karşılaşması gibi görüp, partileri futbol takımı zanneden ve sanal ortamdaki sonuçları bile çekemeyen seçmenlerle bu ülke zerre ilerlemez.
kackisiyiz.com kim ne derse desin cumhuriyet mitingi için yapılmış bir sitedir.Ve kackisiyiz.com dan açılan popup ile gelen kullanıcıların büyük çoğunluğunun chp yi seçmesi kaçınılmazdır.

Madem önemi yok ozaman neden kackisiyiz.com dan popup açıldığının bir açıklamasını yapması gereken komik sitedir.

49.4% Chp

pek yapmacık durdu yahu.

--Hepsini geçtik neden oy verdikten sonra kackisiyiz.com a iframe ile yönlendirme yaptığınıda(her bir yönlendirme sayacın birkez yükselmesi demektir) açıklaması gerekmektedir.
chp nin dıger partılere fark attıgı ankettir.