bugün

çöp denilesi alet. ama samsung garantili cihaz a101de 899a satılacak almak isteyen olursa güzel fırsat.
a101 de satilan ürünü bence kimse bulamayacaktir. kasadakiler alir ba$kasina satar aq.
arada error veriyor nomıssıs.
Klasik samsung telefonu. Kasıyor.
lollipop android 5.0'ın yavaş yavaş güncellendiği telefon modeli. Ama hala bize gelmedi..
zamanında uyardık dinletemedik bazı geri zekalılara;

http://www.uludagsozluk.com/e/19549021/
(bkz: samsung galaxy gezegeni)
en beğendiğim telefonlardan biridir.
tam olarak kendi telefonunu hanıma iteleyerek sadece sms atıp alo diyen adamın yeni telefonu. 1 level üstü kesinlikle değil.
Almaya niyetlendiğim telefondur.
an itibariyle android 5.0.1 guncellemesi gelmis telefon. Fakat indirdigimde yuklerken error verıp kapandı anlamadım.
yüklenirken dikkatli olunması gereken güncellemedir. bazı sitelerde, yükleyenlerin sorunlar yaşadığını okudum. telefonumu bu aralar elden çıkarmayı düşünüyorum, güncellemeyi yükleyip sakata gelmek istemem. o yüzden güncellemeyi indirirken iptal ettim.
(bkz: fakir iphone u)
en çok görülen sorunları:

batarya şişmesi,
tuş kilidi bozulması,
sistem yavaşlaması,

2 yılın sonrasında kullanıcıyı çıldırtır, kendimden biliyorum. *

edit: ben bu telefonu hyundai marka arabalara benzetiyorum. içinde tüm özellikleri var ama kalite yok.
bu telefonu tavsiye etmem şahsen. biraz daha para eklenerek note 4 alınmalı.

tanım: bir telefon.
Kasan telefon.
32 gb ilk hafıza kartım olmasına rağmen Google Play'den yeterli depolama alanı yok bahanesiyle hiçbirşeyi yüklemeyen telefon.
Telefon hafızasındaki herşeyi hafıza kartına aktardım telefon hafızası boş sayılır ama yine de hiçbirşeyi yüklemiyo.
lg daha iyi fiyatlara daha yüksek performans sunuyor. 3 gb ram varsa bilemem tabi.
bende de 3310 var. arkadaşımda vardı bundan. yılan oyunu yok ve sarjının az gitti söylüyor. hata ettim diyor.
Vasatın altında olan telefon. Her samsung markalı telefon gibi.
oldukça dandik bir telefondur. arıza bu telefonun kronik ağrısıdır.
eski telefonumdur. 6 ay içinde 4 kere farklı arızalardan servise gitmiş değişim talebime onarılarak geri gönderdikleri için tüketici hakem heyeti kararı ile ücret iadesi kararı aldığım uyduruk samsung cihazıdır. iphone'un canını seveyim. bir daha samsung mu? tövbeee...
4g desteklemeyen telefon ulan o kadar el göz sensörü yapacaginiza 4g yi destekler yapsaydiniz.
samsung pişmanlıktır. gidip xperia z1,z2 almanızı tavsiye ederim. samsunglarda ki donma problemi çözülmedikçe bir daha samsung ürünü almam. aldığın televizyonu bile kasıyor, adamlar cihazları kasmak üstüne ayarlamış.
Eski telefonum. Kamerası çok iyidir. 6 plus'tan iyidir yanyana denemişliğim var -gün ışığında - yeni gelen arayüzü ile oldukça hızlıdır. Üzerinde ki işlemcide çok kuvvetli ancak kararsızlık problemi yaşıyor a7 ve a15 cekirdekleri. Buna bagli bazi kasilmalar oluyor. Kamera cikarilabilir pil olmasiyla hala avantajli bir telefon. Rom-root islerinde de cok ilerleme var. Bu islerden anlayan insan ucuza iyi bir telefon kapatabilir.
Yaklaşık 2.5 sene kullandığım, beni bir 2.5 sene daha götürebilecekken kavgada sinirlenip fırlattığım (oysa yavrumun hiç bir suçu yoktu), sonrasında tırım tırım aynısını arayıp bulamadığım, kendisini kırdığım için pişmanlıktan kahrolduğum canım eski telefonumdur.