bugün

yılın ilk yarısı bitmeden piyasaya çıkması beklenen galaxy s4'ün küçük kardeşi.
4.3 inç'lik, 960 x 540 piksel çözünürlükte bir Super AMOLED ekraa sahip olan akıllı telefon. ve 8 mp kameraya sahip olacak.
metro ve çokomilk benzeri telefonlardır.
samsung un sapittiginin gostergesidir. resmen bir kulturu (galaxy series) oruspu ettiler.
samsung resmi sayfasında reklamı yapılan telefon modeli. yakında tanıtılacak.
teknik detay olarak s3 tipsizinden daha iyidir.
Tasarım ve kalite olarak bir htc ONE mini değildir.
HTC one mini kadar kaliteli hissiyat oluşturmaz. Daha az stabildir. Ancak yonga seti farkı işlem gücünü yüksek belirlemiştir. S4'den daha kaliteli olduğu söyleniyor, kasa için...
Tutar bu.
S4 ile uzaktan yakından ilgisi yokmuş.

(bkz: Ben değil mağaza yetkilisi)

(bkz: Hem de samsung mağazası)
teknik açıdan çağın gereğini yerine tam anlamıyla getiriyor. ayrıca tasarım bakımından beni tiksindiren samsung galaxy serisinde tasarımı hoşuma giden tek telefondur. ama tabii ki bir nokia lumia 920 etmez.
htc one mini kadar şık olmasa da işlemci ve ram sayesinde onun önüne geçmiştir. tabiki bir boomsound yoktur onda ayrıca micro sd takılabilesi ilk başta bir avantaj gibi görünse de one mininin de 2 yıl ücretsiz dropbox desteği vardır. tasarım, kamera, müzik isteyenler htc one mini yok arkadaş ben oyun oynarım diyenler ise s4 mini diyecektir.
An itibariyle şirket telefonu olarak tarafıma verilerek blackberry'den kurtulmamı sağlayan minik devdir. Ideal telefon boyutuna sahiptir.
Blackberry'den kurtarmıştır. 1100 liraya değdi. ne s4 gibi çok büyük ve geniş ne de s3 mini gibi küçük. çok şık ve kaliteli bir telefon.
gayet şık ve teknolojik telefondur. s3 mini alma kararıyla gidip bunu aldım, pişman değilim. nokia e71'den sonra bunu kullanınca dağdan şehire inmiş gibi oluyorsun lan. acayip bir şey. benim açımdan görsellik önemlidir. s4 mini diğer samsung telefonların tamamından daha şekildir. hızı da iyi, özellikleri de... bana kalırsa "cep telefonu nedir?" sorusunun an itibariyle cevabıdır. bozulmadığı sürece değiştirmeyi düşünmüyorum.
general mobile discoverydan sonra fiyatının hallice düşmesini beklediğim telefon, benim de tercihim bundan yana ama 900 küsur tl vermek gereksiz.
s4 den kamera uygulamalarındaki fonksiyonellik ve geniş ekrandan başka eksiği olmayan teldir. kasa mükemmel indirme ve internet bağlantı hızı s3 ün 2 katıdır.

çok geniş uygulamalı bir perspektifi vardır hala uğraştırıyor kerata. s4 alacaktım iyiki almamışım zira büyük tek cebe koyamıyorsunuz cebinize sığsa bile oturduğunuzda ne olacağını tahmin edin ama s4 müthiş bir tel o ayrı.
normal s3 ile minisi arasındaki fark fazlayken, s4 ile minisi arasındaki fark biraz kapanmıştır, bu yönüyle başarılıdır.
Sarjina beddua okuduğum telefon. Her özelliği mükemmel ancak o sarj akşama kadar bile dayanmıyor. Bildiğiniz kablolu telefon. Sarj aletinin kablosu ile telefonu bir türlü ayıramadım.
süper fonksiyonel özelliklerinin yanısıra ergonomik yapısı ve ideal boyutunun dışında şarj konusunda sadece benimki mi böyle diye düşünürken şarjına beddua edenleri görmemi sağlayan telefondur.

bir çözüm(güncelleme vs herhangi birşey ne gerekiyorsa işte) bulunması gerek, nefret ediyoruz şarj olayından.
diğer telefonlara göre hem şık hem de daha zarif duran telefon.daha yeni sahip olduğum telefonum. diğer telefonumun şarj problemi vardı. umarım aynı sorunu yaşamam.

edit: 6 aylık kullanım sonucu telefonun şarjı zar zor 1 gün yetebilmekte.
edit: 10 aylık kullanımda diyorum ki şarj kablosuyla birlikte yaşıyorum. bazen 2 kere şarj edebiliyorum telefonu. tek sıkıntım şimdilik bu. devlet bari şarj olayına bir çare bulsun kardeş.
şık telefon. kullananlar gayet memnun, almaya değer.
htc one mini varken gereksizdir sanki.

ama zevk meselesi yani.
işlemci-fiyat oranına bakılacak olursa gayet uygun bir telefondur. Alınırsa pişman olunmaz diye düşünüyorum.
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar