bugün

Elden cok kolay kayabilen bir yapiya sahip. Renk kalitesi iyi ancak parlaklik olarak ekran zayif diyebilirim. (Bu yaziyi suan s3 umle yaziyorum) 1 gb ram e sahip 4 cekirdek ve amoled ekran . Cabuk sarji doluyor. Fazlasiyla is goren bir telefon.
Geçen hafta ilk defa düşürüp 400 tl değerindeki iç ekranını kırdığım cihaz. üzüldüm mü evet, ama cihazın bu kadar hassas olğununa sinirlendim mi? hayır. eğer bu tarz cihazları kullanıyorsanız çok dikkatli olacaksınız. diğer bir çare cihazı almayın!

işin enteresan kısmı cihaz düşüp kırıldıktan sonra çevreden "neden bu cihazı aldın ki" tarzı tepkiler gelmesi.
ulan dangalaklar cihaz kırılmadan önce nerdeydiniz!?
Neden bu kadar itin gotune sokuldugunu bir turlu anlamadigim telefon. S5 cikinca da s4 u mu itin gotune sokacaksiniz yapmayin etmeyin...
an itibari ile android 4.3 dagitilmaya baslanan telefon.
güzel telefon, fakat geçti artık.
4.3 güncellemesinin sorunlu olması nedeniyle güncellemesi geri çekilen cihaz. Düzenleyip tekrar dağıtacaklarmış.
4.3 güncellemesi ingilterede yayınlandı. tam indirdik kuralım rom'u derken geri çektiklerini duyurdular. wifi, şarj gibi durumlarda stabilite sorunu varmış. Bazı kaynaklara göre samsung güncelleme ekibinin bu sıkıntıları gidermesi için en az 5 ay'a ihtiyacı olduğu ama bazı kaynaklara göre ise 15 gün içerisinde tekrar yeni güncellemenin dağıtımına başlayacağı bildiriliyor. ikinci kaynağın doğru olmasını umalım.
görsel
Eleştirilecek çok yanı olsa da , androidin efsanesi bu telefondur.Samsung bu telefondan,çok para kazandı ve kazanıyor. Mübarek KiT KAT yani 4.4 te alacak.
uzak durulması gereken telefonlardandır. özellikle samsung'un s serisi performans açısından kısa süre sonra sizi hayal kırıklığına uğratır. kasa kalitesi, yazılımsal özellikleriyle altı ay sonra mazi oluyor bu serinin her telefonu. şahsen illa samsung düşünülüyosa note serisine yönelinmesi tavsiye olunur. ya da aynı fiyat aralıklarıyla nexus telefonlara veya lg'nin g serisi tercih edilmeli. nexus google destekli tam bir canavardır. androidli ıphone dedikleri işte bu. parayı sokakta bulmuyoruz, yazık günah en sağlamını alın aldığınızda. kasmalarla donmalarla, iki saatte bir şarja takmalarla uğraşmayın. çünkü benzer fiyatlara çok daha iyileri var. yok s seviyorum ben derseniz araştırıp custom romlara yönelin, böylece yazımsal olarak samsung'un bir yıl sonra vereceği desteği anında alırsınız.
Dün 4.3 sürümüne güncellemem ile beraber Pert olan telefonum. Sürekli hata veriyor. Donuyor , hiç bir program çalışmıyor, 4.1.2 de canavar gibi çalışan telefon ,4.3 sürümü ile çalışmaz oldu, çok zor durumdayım, telefonu garantiye verirsem uzun süre telefonsuz kalabilirim. Yardımcı olabilecek arkadaş varsa lütfen yardımcı olsun.
Edit: servise gittim telefon şahane oldu, tavsiye ederim.
4.3 sürümüne geçtikten sonra acayip şekilde kasmaya başlayan telefon, hesap makinası ile ekran kilidi de ayıptır söylemesi y*lak gibi olmuştur.
korkudan güncelleyemediğim, hala 4.1.2 sürmünü kullandığım telefon. gayet hızlı.
kendisiyle hiçbir sorun yaşamadığım telefon.

yok ki *
Android 4.3 güncellemesinde bir sürü sorun yaşayan telefondur. Güncelleme bir kaç kez yeniden verilmiştir. Galaxy S3 için bolluk zamanları; ama sıkıntılar büyüktü.

http://www.10line.net/201...roid-43-guncellemesi.html
4.3 güncellemesinde hiç bir sıkıntı olmayan telefondur. tek bir şey dışında; güncellemeden sonra uludağsözlük android app çalışmıyor.. onca aplikasyon arasından sen git sözlüğünkini çalıştırma. bu durumda da uygulamada hata olma ihtimalı daha fazla. zall yayınla artık yeni sürümü...
Aldığım için asla pişman olmadığım çok islevli akilli telefon.
zamanini. 3310 olma yolunda, simdiden efsaneler arasina adini yazdirdi.
Samsung'un Amerika ekibi tarafından yayınlandığı iddia edilen Android 4.4 güncelleme listesinde ismi yer almayan telefon.

Android 4.4 güncellemesini alacağı söylenen liste;

Samsung Galaxy Note 3
Samsung Galaxy S4
Samsung Galaxy S4 Active
Samsung Galaxy S4 Mini
Samsung Galaxy S4 Zoom
Samsung Galaxy Note II
Samsung Galaxy Note 10.1 (2014)
Samsung Galaxy Note 10.1
Samsung Galaxy Note 8.0
Samsung Galaxy Tab 3 8.0
Samsung Galaxy Tab 3 7.0
Samsung Galaxy Tab 3 10.1
Samsung Galaxy Mega 6.3
Samsung Galaxy Mega 5.8
Samsung Galaxy Grand
Samsung Galaxy Express 2

https://www.google.com/ur...UNNqiERqbxjUiXdHDL5GbUt2g
yaklaşık 1 senedir mavisini kullandığım, daha bir kere bile kilitlenmemiş cihaz, telefon. Severük kendisini.
1 aydan fazladır kullandığım, sorun yaşatmayan cihaz. 1 sene kadar galaxy wonder kullanan bana bu cihaz babalar gibi gelmiştir.
minisini kullandigim cihaz.

samsung'dan sasmam.
sevdigim erkegin eski sevgilisinin resimlerini ,,bu kiz güzel mi lan,, diye arkadaslarima göndermem sonucu abimin bu resmi görüp kirmis oldugu handym. su an cep telefonsuzum evet.
bir türlü şarj yetiremediğim telefon. 3.5 saat video oynatıyor anca. menüde iki dolaşsam patır patır gidiyor şarjı. velhasıl 4.1.2 yazılımı ile stabil, 1 gb ram ile yeterli, 8 mp kamerasıyla işgören bir telefondur. ama şarjı varsa.

bu arada güncelleme güncelleme diye ölen adamları sikeyim. sanki 4.3, 4.4 olunca telefon uzaya çıkıyor amk. birkaç menü değişiyor, birkaç özellik artıyor ama telefonların stabilitesinin anası sikiliyor. yemişim öyle güncellemeyi.
canım telefonum biraz hor kullansamda yazın kendi emeğim ile çalışıp aldığım Harika telefon hiçbir oyunda kasmiyor allaha şükür ama şarjı bana dayanmıyor tek sıkıntı bu.