bugün

Android 9.0 pie güncellemesi geldi sonunda. Neredeyse 2 yıl oldu alalı, hiç mi kasmaz yormaz telefon?

Kocaman bi ekranı olmasına rağmen acayip rahat, tek ele oturan bir kullanım şekline geçmiş. Ekranı hala piyasanın en iyilerinden. Kamerası normalde de çok iyiydi, google camera yükledim üzerine hdr+ ile iyice canavarlaştı.

Hala alınır, kullanılır.
Samsung'un kaliteli bir telefonu.
Nazar değmesin çok memnunum.

Not özelliği anlatılmaz, yaşanır. Matematik dersinde kendisiyle not tutuyorum.

Fotoğraf kalitesi iyi. Ultra ağır çekim modu müthiş .

iyi ki, note 9 almamışım.
Ultra ağır çekim ve ar emoji uygulaması güncellemeyle geldi.

Ultra ağır çekim muazzam.
Samsung kullanmak pişmanlıktır.
Android ise Shaomi tercih ederim.
Ekranı muazzam. Tek sorun 3300 ma değerindeki pili.

Kamerası gündüz vakti piyasadaki en iyi 3 akıllı telefondan biri. Gece ise her akıllı telefon gibi yetersiz.
bugün elime geçen telefon. çok zarif ve tasarımı en az 5-6 yıl ileride günümüzden.

yağ gibi akıyor ve ekran inanılmaz.
Neredeyse 8 aydır kullandığım, bana sorun çıkarmayan telefon.

ilk aldığımda bataryasından sorun yaşamıyordum, bu aralar tek problemim batarya. Günün sonunu zor getiriyorum. Ama samsungun şarj aletini kullanırsanız yarım saatte %30-40 dolduğunu gördüm bataryanın.

Kamerasından çok memnunum. Hızlı ve fonksiyonel. Eğer zifiri karanlıkta fotoğraf çekmeyecekseniz 1.5 diyaframa ihtiyacınız yok.

Eğer ben note 8 in kamerasını istiyorum ama kalem olmasın diyorsanız s8 veya s9 alın.

Note 9a para basmak istemeyenler için güzel bir telefon.
note 9 çok yüksek fiyata çıkınca sipariş ettiğim akıllı telefon.

bakalım gelince not düşerim.
Note 9 çıkarsa bir nebze ucuzlayacak inşallah.

4000 lira altı her fiyata alınır.
(bkz: Çöp)
Nisan sonunda alacağım cihaz.

4.5 yıllık bir note 3 kullanıcısı olarak, telefonum artık güncel âletlerin çok gerisine düştü diyebilirim.

S-pen, Kamera, hız, malzeme kalitesi ve tasarım anlamında note 8 sanat eseri mertebesinde bir cihaz olmuş.

Sabırsızlıkla bekliyorum.
Bim'e gelecek modeli snapdragon 835 li modelidir yani Türkiye'de resmi satılan Exynos'lu model değildir. Yani Samsung Türkiye Garantili olmayacaktır, ithalatçı garantilidir. Ayrıca 64 gb ithalatçı garantili versiyon hepsiburada da bile 3250 tl ye bulunabilmektedir yani almaya niyetliyseniz mağazaya gidip bir tane hadi diyelim iki tane gelecek ürün için uğraşacağınıza internetten alın ayağınıza gelsin.
3300 liraya bimde satılacakmış.
gelecek hafta bim uygun fiyata satacakmış. bize yine bim önünde kamp kurma göründü.

görsel

http://www.milliyet.com.t...-teknoloji-haber-2628795/
şu anda kullandığım telefondur. eğer parayı verebilecekseniz kesinlikle kullanmanız gereken bir telefon. batarya ömründen bir sıkıntı yaşamıyorum. ekran absürt büyük. kulaklık jakı var. s pen ile sürekli haşır neşir olduğum için işlevselliği bana yüksek. ama eğer param yetmiyor diyorsanız 5m ve konsept migroslarda note fan edition (patlamayan note 7) 2500 lira, note 5 2300 lira idi. bir bakın ona da.
reklamında çalan şarkı budur

https://www.youtube.com/watch?v=4HCroA4nbmE
Nasipse eğer; 2018 temmuz'unda sahip olacağım akıllı telefon.

Batarya düşüklüğü hariç bir falsosu yok gibi duruyor.
Arkadaş almış.

Biraz baktım.

Sonsuz ekran muazzam bir yenilik. Tasarımı ve ele oturması da güzel.

Samsung yapmış arkadaş. Seneye alırım artık.
çöptür. lg'den bir telefon kendisinden kat kat daha iyi performans verecektir.
Dubaiden 3200 tl ye aldığım telefondur.
geçtiğimiz ayın 26'sında satın almış olduğum telefon. samsung galaxy s3'ten beri hiç telefon değiştirmemiş, onu da çıktığı ay içerisinde edinmiştim. bu sefer çıkışından 11 gün sonra aldım telefonu. hala keşfediyorum. teknolojinin s3'ten bu yana bayağı bir gelişmiş olduğunu söylemek mümkün, fakat 5000 lira verilir mi, asıl soru bu. almanya'da 1000 euroya bulabilirsiniz, ki bu hali bile bayağı bir ucuza gelmiş oluyor memleketimizden. ama 1000 euro da fazla olarak kabul edilebilir tabii ki.

ayrıca, "neden o kadar para verdin telefona?" diye soracak arkadaşlar için, dediğim gibi, ben s3'ü çıktığı aydan beri kullanıyordum. hala daha kullanıyorum, orası ayrı bir mevzu. uzun yıllar kullanacağım bir şey için paraya kıyabilirim.
haziran gibi kampanyalarla 3500'e filan düşer.

note 9 eylül gibi gelirse ucuzlar.

bence gayet yeterli bir cihaz. note özelliği daha da kullanışlı hale gelmiş.
Görüntüsü hakikaten hoş olan cihaz

görsel

Yalnız teknik özelliklerinde bazı aksamalar olduğu söyleniyor. En basiti parmak izi okuyucunun yeri ve gereksiz bixby tuşu. Bunların dışında zaten fiyatı insanı almaktan vazgeçiriyor. 3 binden pahalı olması saçmalık.
muazzam bir cihaz.

tarih son sınıf öğrencisi olarak kalemi olan akıllı telefon bana şart.

haziran-temmuz gibi fiyatı düşerse alırım.

tasarım ve siyah renk bu cihazı harikulâde yapıyor.
haziran 2018 gibi almayı düşünüyorum.

fiyatı da ucuzlar.

oldukça gelişmiş bir telefon.