bugün

Gazetelerin 2. sayfa haberleri.
sabahlamak. gencligimiz o memlekette gecti bizim. biz geceyi gunduzle yer degistirdik cogu zaman. sokaklarinda cok sabahladik sicacik evlerimiz dururken.

samsun guzeldir, samsun asidir, samsun bu ulkedeki en ozel sehirlerden biridir.
(bkz: )sabri reyiz
samsung.
ercan abi.

19 mayıs.

rus pazarı.
Çiftlik mahallesi, Atakum Samsun simiti ve pidesi
Çarsambanin gururu Sabri sarioglu Gun icerisinde 4 mevsimin yasandigi Sabah gunesli olup ogle yagmurlu olup aksam Havanim bulutsuz olmasi.
sağanak yağış.
Samsung. napıyım amk bu geliyor aklıma.
19 mayıs, ulu önder mustafa kemal, anneannem, rahmetli dedem, dayılarım, en yakın arkadaşım, sıcak nemli yaz günleri. Ha bide zamanında öyle bi sigara markası vardı dimi o da şimdi aklıma geldi.
(bkz: Nazilli)
sigara.
memleket ve british accent "e" telaffuzu.
kapalı e diyememe elli beş
bittabi sözlük ortamında adam çoğaltayım derdine düşmüş nice 55 sevdalıları .
tiyatro, omütit ve ömürlük dostluk.
Küçük teksas çarşamba.
Şimdiye kadar tanıdığım Samsunlu kızların tamamının gerçekten güzel olması nedeniyle ilk aklıma gelen Samsun'un güzel kızları oldu

bir tane bile mi çirkin olmaz aralarında. ya da varsa da bana mı denk gelmediler nedir!
çarşamba, ferhan şensoy, cemil şensoy, müjgan şensoy, ahmet vildan Şensoy, orhan gencebay... çarşamba lisesi.
gereksiz insanlar topluluğu. örnek olarak sözlükteki samsun'lulara bakabilirsiniz.
sagopa kajmer.
çarşamba, karşı geçe, pide.
ilhan mansız.

(bkz: samsunspor)
manchester, newcastle.
sel.

bi kere görelim gezelim dedik ilk gün fena değildi, ikinci gün yağan yağmuru ben ömrümde başka yerde görmedim. hemen orduya kaçtık arkamızdan şehri sel basmış zaten.
atakum
mecidiye
yasin ağabey.
.

..samsung.

güncel Önemli Başlıklar