bugün

sözlükteki salak nicklerin hikayesini merak etme sorunsalı.

evet arkadaşlar,

sözlükte öyle arkadaşlar var ki, nicklerini nasıl aldıkları, nereden aldıkları hakkında hiçbir fikir yürütemiyoruz. öyle salak, öyle salak nickler var ki, beni hayretten hayete düşürüyorlar. insan hiç mi yaratıcı olmaz canım.

insanın nicki karakterinin aynasıdır.tabi.
Eksi sözlükte sıramı bekliyordum. Uludağ icin Light Eksi diyorlardı. Bi bakayım orada ne var, kim bunlar diye şöyle bi göz gezdirdim, biraz karışık bir yer geldi. Asure gibi bir yer lan burası suratıma benziyo dedim, oldu sana asuregibisurat patladı gittiiiiiiiiii.

Herkes benim gibi anlatmaz haa.*

(bkz: kendi ayağıyla kasaba gelen kuzu)
görsel
nick'imden dolayı beyinsizlikle suçlandığım şu sözlükte tekrar etmeliyim ki, beyin not found bulunmayan beyin anlamına gelir. bu nick'te geçen beyin özel isim olarak kullanılmıştır ve bu yüzden türkçedir. yani bırak beni, kimsede ve hiçbir yerde bulunmayan anlamına geliyor. nick'imi 'tanrı not found' yapsaydım bir ben mi allahsız olacaktım? TANRI BULUNMADI ANLAMINA GELECEKTi. EVRENSEL BiR DURUM.
aile yadigarıdır bizde yoksa ben de bilirdim süper afili nick almayı ama babama sordum büyükannenin nicki olsun dedi, töredir kabul ettim.
bende gelince birilerinin "gel birader bir sen eksiktin" diyeceğini tahmin ederek cevabını önceden hazırlayarak oluşturduğum cümle nick. aynı zamanda her konuda eksik olduğumu bildiğimden ben de gelince tam oluyor. karman çorman, anlayan anlayıveesin.
sorun olmayan sorunsal. bunu yazan yazarın nickinin tersten okunduğunda iq artırdığını biliyor muydunuz?
(bkz: anasini da alip giden ciftci)
scrikss gibi bir nicke sahip insanın sikik bir karaktere sahip olması gibidir. adam haklı yani.
bokun içinden çıkılmadığı için seçilmiştir.
Açıklayabileceğüm durumdur. Çevrenizeki, ilk garipliği nick olarak seçerseniz neden olmasın.
baktım prmiyorum; aldım gitti.
Daha önce yazmıştım. Bir karadenizli arkadaşın çığlığıdı kavgada.

Ayrıca;
(bkz: salak sensin nickte sana girsin)
Dotadaki bir hero. Çok sevdiğim bi hero değil ama ismi hoşuma gittiği için aldım.
Hiç zorlanmadan buldum.
kafam iyiydi bildigin bayagi iyiydi *
kargaburunlu bi geyik gördüm rüyamda. aşık cesetler, şekerden tabutlar falan...
(bkz: anlayamazsınız)
arkadaş saçı rastalı idi. şansa bak o günde aynı arkadaşın doğum günü arkadaşlar arasın dedik "üstünde rasta olan bir pasta yaptıralım". "tamam" dediler. tesadüfe bak ki o gün sözlüğe üye oldum. gayet mantıklı ve doğru.
kaynak: bi tarafım
sıcak bir yaz günü tepemde çalışan vantilatörü görüp tiksinmemle beraber aklıma gelmiştir nickim.
bu merkel var ya bu merkel. lisedeyken bana yanıktı. daha sonra yıllar geçti, bu başbakan olunca ingilizler buna teflon lakabı takmışlar. ben de sözlüğe yazılırken yemin verdirdi nickin teflon olsun diye kırmadım ben de.
scrikss'e sorulması gereken sorudur.
Nickimden dolayı çok sevilirim sayılırım. Herkese selam.
Denenen her nick alınınca insan saçmalamaya başlıyor efendim. Sonra neden kızlı nick aldınız. Nick vardı da biz mi almadık. kızlı nick almak saçmalamakta zirvedir. Almayın. Ayıp.