bugün

sakaryada en fazla 2 hafta kalınmalı ve eviniz yakınsa gidilmeli yoksa çekilmeyecek bir yerdir kendileri.
Eğitim fakültesi okuyacakların iki defa araştırması gereken üniversitedir.
şu an vize haftasında olan üniversitedir.
aynı gün içerisinde hakkında bu kadar çok entry girilince kapandı sandığım üniversitedir.
"apaçi gençlik" adında etkinlikleri olan üniversite. etkinliği düzenleyen ise yeşilay topluluğu.

http://www.haber1.sakarya...otapaci-genclik-quot.html

şoktayım bi sn.
Finallerin başlamasına bir aydan az bir süre kala hala bahar şenliği konusunda henüz bir ses çıkmayan üniversitedir. Galiba rektör geçen sene soma faciası dolayısıyla iptal ettiği etkinliği komple kaldırdı.
Mühendislik ve teknoloji fakülteleri için bilgilendirilebileceğim üniversite.
tıp fakültesi hakkında bilgiye ihtiyacım olan üniversite. okuyanları veya bilgi sahibi olanları mesaj kutuma bekliyorum.

edit: olum niye eksiliyosunuz lan?
Kafa dinlemeye gelinebilecek ve gölün karşısında huzur bulacağınız bir üniversite fakat hocalarına söverken biraz yorulacağınız kesin. Kafanıza takılanlar için yardımcı olabilirim.
Eğitim fakültesine gelmek isteyenlerin internet sitesindeki esentepe kampüsüne aldanıp gelmemeleri gereken üniversite.
Bazılarınız o kadar kötülüyorki tercihlere yazasım gelmiyor ki ilk sırada sakarya bilgisayar var. Bazılarınız da gidin okuyun diyor ne yapsak anlamadım .
Seneye búyük ihtimal alman dili ve edebiyatı bölümünde okuyacağım üniversite.
bilgisayar mühendisliği bölümü hakkında bilgi almak istediğim üniversitedir. ikinci öğretimine mi girmeliyim yoksa celal bayar bilgisayar mühendisliğine mi gitmeliyim?
Elektrik elektronik bölümünü ilk sıraya yazdığım ben garanti gözüyle baktığım üniversite sıralamam 10bin kişi önde olmasına rağmen yazdım bu bölümde okuyanlar bi el atsa ne güzel.
Kazananlara hayırlı olsun.yardım isteyenler mesaj atabilir .*
Kazananlar bir toplanın bir şey deneyeceğim.

Allah izin verirse önümdeki 5 seneyi geçirecegim üniversite.
Türkiye'nin en tatliş rektörü ve güzel kampüslerinden biri sizi bekliyor. merak edene yardımcı olurum.
Elektrik-elektronik müh. kazandık. Bilgi sahibi olan kişi varsa beni yeşillendirebilir mi ?
Elektrik-Elektronik bölümünü kazandığım üniversite.
5 yıl buradayız en az hadi bakalım hayırlısı.
Geçmiş olsun üniversitesidir. Merkez kampüste değilseniz köy okulu gibi binaları görürseniz şaşırmayın.
Bu dönemi Ekim ayında başlayacak olan üniversitemizdir. Kampüs bir harika.
öğrenci işlerinin hala tatil yaptığı üniversite.
Serdivanda sapanca gölü manzaralı,yemyeşil kampüsü bulunan okul. Merkezi pek beğenmesemde serdivan öğrenci olarak asla sıkılmayacağınız bir yer gibi. eğitimi için bir şey diyemem ama kampüs olarak gerçekten çok iyi.
istanbul Üniversitesini terkedip, kaydolduğum üniversitedir.
Sapanca gölünü insanın ayaklarının altına seren ve büyüklüğüyle ilk gidişte kendini insana sevdiren üniversite.